ROW Pendant

Atelier Areti

ROW Pendant
  • ROW Pendant
  • ROW Pendant
Atelier Areti - ROW Pendant - Skandynawskie Lampy wiszące
Atelier Areti - ROW Pendant - Skandynawskie Lampy wiszące Atelier Areti - ROW Pendant - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
8 260,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa wisząca Row Pendant to przepiękna, geometryczna lampa, która doskonale sprawdzi się do salonu i każdego innego pomieszczenia. To bardzo elegancki i finezyjny produkt, który zachwyci każdego miłośnika designu. 

Lampa Row Pendant Atelier Areti występuje w aż czterech opcjach wykończenia. Znajdziemy tu podstawowe elementy geometryczne – koła, linie i kule, które oddają hołd symetrii. Na poziomym ramieniu umieszczone są kule wykonane ze szkła opalowego, a ponad nimi mosiężne kółka. Lampa Row, tak jak wszystkie projekty marki Atelier Areti tworzona jest ręcznie dla konkretnego klienta. 

Atelier Areti to wyjątkowe, interdyscyplinarne studio projektowe, które powstało z fascynacji i miłości do piękna. Odzwierciedla pełne pasji spojrzenie na świat jego założycielek – sióstr Gwendolyn i Guillane Kerschbaumer.

Założycielki starają się rozwijać coś nowego i pięknego. Tworzą dzieła, które bezpośrednio odnoszą się do emocji. Ważny jest tutaj nie tylko sam przedmiot, ale także przestrzeń, w jakiej się znajduje. Mamy tu więc nie tylko rzeźbiarską jakość obiektu, ale także jego dynamikę przestrzenną.

Szczegóły produktu
203OL-P01-ME02
1.5 m
120 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: