Satellite pendant M(Dia. 22,5)

Gubi

Satellite pendant M(Dia. 22,5)
  • Satellite pendant M(Dia. 22,5)
  • Satellite pendant M(Dia. 22,5)
Gubi - Satellite pendant M(Dia. 22,5) - Skandynawskie Lampy wiszące
Gubi - Satellite pendant M(Dia. 22,5) - Skandynawskie Lampy wiszące Gubi - Satellite pendant M(Dia. 22,5) - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
2 919,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Lampa Satelite dostępna w dwóch rozmiarach została zaprojektowana przez Mathieu Matégota w 1953 roku z geometrycznymi kształtami i organicznym kloszem, aby stworzyć wyjątkową estetykę. Nazwa Satelita została nadana przez Matégota jako hołd dla postępu naukowego we Francji w latach po II wojnie światowej.

Lampa Satelite posiada charakterystyczną cechę Rigitulle, techniki i materiału wymyślonego przez samego projektanta, który umożliwia zginanie i składanie podobnej do tkaniny blachy metalowej do oryginalnej, podłużnej lampy wiszącej. Klosz ma pięć opcji kolorystycznych; czarna noc, biała chmura, nieśmiała wiśnia, weneckie złoto i deszczowa szarość, i jest wyjątkowa z żarówką pokrytą perforowanym metalem, aby emitować atmosferyczne światło - tworząc świąteczny wygląd. Wzajemne oddziaływanie światła i cienia rzucane na ściany i podłogi generuje dramatyczny efekt w każdej jadalni, korytarzu lub restauracji. Zawieś lampę jako charakterystyczny element lub w wielokrotności, aby stworzyć chmurę jaskrawości.
Szczegóły produktu
009-01101
31.5 cm
Max 60W E27, Dł. przewodu 5 m

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: