Semi pendant Dia.60

Gubi

Semi pendant Dia.60
  • Semi pendant Dia.60
  • Semi pendant Dia.60
  • Semi pendant Dia.60
  • Semi pendant Dia.60
Gubi - Semi pendant Dia.60 - Skandynawskie Lampy wiszące
Gubi - Semi pendant Dia.60 - Skandynawskie Lampy wiszące Gubi - Semi pendant Dia.60 - Skandynawskie Lampy wiszące Gubi - Semi pendant Dia.60 - Skandynawskie Lampy wiszące Gubi - Semi pendant Dia.60 - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
2 530,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Semi Pendant to wyjątkowa lampa wisząca, oparta na dwóch ćwiartkach złożonych razem w całość. Charakterystyczny metaliczny abażur w kształcie łuku tworzy rozproszone światło w kształcie stożka, idealne nad stołem jadalnym lub blatem kuchennym. Dzięki lekkości formy, unikalnemu ponadczasowemu wzornictwu oraz gamie kolorów i rozmiarów, Semi Pendant jest niezwykle wszechstronny i doskonale nadaje się do przestrzeni prywatnych i publicznych.

Semi Pendant został zaprojektowany w 1968 roku jako produkt twórczej współpracy między Claus Bonderup i Torsten Thorup. Reagując na miękkie formy organiczne, tak zwaną epokę przytulną, która w tamtym czasie dominowała w Danii, Bonderup i Thorup chcieli stworzyć lampę, która zawierałaby ostre, czyste linie i geometryczny kształt. Ich projekt został zgłoszony do konkursu w Royal Danish Academy of Fine Arts, School of Architecture i zdobył pierwszą nagrodę. W latach 80-tych lampa odniosła wielki sukces i stała się w tym czasie najlepiej sprzedającym się duńskim designem i zyskała uznanie na całym świecie oraz status ikony.

Czas realizacji: 3-4 tygodnie

Szczegóły produktu
30 cm
60 cm
Max 60W E27, źródło światła w zestawie Dł. przewodu 2.2m

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: