IOI Wall Mirror- Round

Gubi

IOI Wall Mirror- Round
  • IOI Wall Mirror- Round
Gubi - IOI Wall Mirror- Round - Lustra Skandynawskie
Cena
3 415,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lustro ścienne IOI Gubi to projekt, który opiera się na geometrycznych odniesieniach w stylu Art Deco ze współczesnym językiem projektowania. To propozycja duńskiego biura projektowego GamFratesi, znanego już z kilku innych projektów stworzonych dla marki GUBI.

Lustro IOI Wall Mirror to ponadczasowe dzieło, idealne dla współczesnych odbiorców i wnętrz. Jego nazwa „i-o-i” odzwierciedlona jest w jego wyglądzie, który wykorzystuje motyw „patyków i kuli”. Okrągłe lustro po obu stronach zakończone jest dwoma pionowymi, ozdobnymi elementami, między którymi znajduje się mosiężna kulka, która stanowi dokładnie przemyślany i charakterystyczny detal.

Lustro ścienne IOI to bardzo nietuzinkowy i najprościej rzecz ujmując – piękny element dekoracyjny, który doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeni prywatnej – salonie, sypialni lub każdym innym pomieszczeniu, jak i w przestrzeni firmowej, hotelowej czy restauracyjnej.

Niezależnie od tego gdzie zawiśnie – lustro IOI doda przestrzeni nowoczesnego, a nawet industrialnego charakteru. To wyjątkowy przykład duńskiego wzornictwa – jest minimalistyczne, funkcjonalne i wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Szczegóły produktu
10035565
113cm
80cm
3cm
12kg

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: