Lista produktów marki Belid

Lista produktów marki Belid

PARK

Belid
2 130,00 zł

Lampy Belid

Historia szwedzkiej marki Belid, sięga lat sześćdziesiątych, wówczas marka specjalizowała się w rzemiośle metalowym, produkcji oraz obróbce metalu. Historia sukcesu marki kryje się oczywiście za jej założycielem, którego założeniem było tworzenie wysokiej jakości szwedzkich lamp dla mieszkańców Europy Północnej. Firma Belid zbierała i w dalszym ciągu zbiera doświadczenie i czerpie wiedzę od wielu dekad, stając się jednym z czołowych producentów oświetlenia w Skandynawii.

W ostatnich latach produkcja w szwedzkiej fabryce sta a si bardziej zaawansowana technologicznie mimo ogromnych inwestycji i rozwoju technologicznego firmie belid nadal panuje istnie rodzinna atmosfera bliskie relacje z wsp pracownikami to filozofia firmy jako design dobra energia praca zaufanymi dostawcami marki pozwalaj ca na tworzenie produkt nie tylko estetycznych ale wysokiej ci kt re pos u d ugie lata duma motywacja do dalszych stara.

Szwedzka marka Belid to firma z tradycjami produkująca skandynawskie lampy

Lampy Belid z najczęściej wykorzystywane są w domach, jednak z powodzeniem sprawdzą się również w przestrzeniach publicznych jak biura, restauracje, hotele czy sale konferencyjne. Marka Belid, stale pracuję i poszerza swoja ofertę LED i poprawia parametry energooszczędności lamp, nie pozostając obojętnym wobec zmian klimatycznych.

Belid to marka oświetleniowa z wieloletnią tradycją, której siedziba mieści się na zachodnim wybrzeżu Szwecji, u brzegu Morza Północnego w miejscowości Varberg. W lampach Belid czuć szwedzki charakter i inspirację najlepszymi skandynawskimi projektantami.