Wyszukaj

Marka

wyczyść

Cena

0zł - 3800zł

Lista produktów marki Bergs Potter

Lista produktów marki Bergs Potter

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 46 pozycji

Donice Bergs Potter

Poznajcie wyjątkowe doniczki, które łączą w sobie to co duńskie i toskańskie w najlepszy możliwy sposób. Bergs Potter to firma powstała w 1942 roku w Kopenhadze i od tej pory, nieprzerwanie, tworzy najlepszej jakości doniczki i donice.

Bergs Potter to rodzinna firma, gdzie tradycja tworzenia pięknych i ozdobnych glinianych donic przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Bergowie niemal od początku poszukiwali inspiracji w skandynawskich zamkach i szlacheckich dworkach, a z czasem poszukiwali też najlepszej ceramiki poza granicami swojego Państwa.

W efekcie dzisiaj mamy powstające w Toskanii i magazynowane w Danii przepiękne, stylowe i najlepszej jakości gliniane doniczki Bergs Potter. Toskańscy pracownicy firmy wydobywają glinę najlepszej jakości, a dzięki specjalnym i tradycyjnym technikom rzemieślniczym tworzą unikatowe donice, które są trwałe, szczelne i niezwykle wytrzymałe. Jednocześnie mają wyjątkowy design.

Te najwyższej jakości gliniane doniczki zatrzymują potrzebną korzeniom wilgoć i zapewniają drenaż, który da im miejsce do oddychania. Świetnie nadają się do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, a to za sprawą gliny o wysokiej gęstości – są odporne na mróz i całkowicie wodoodporne.

Rośliny doniczkowe to doskonały wybór, jeżeli chodzi o wystrój mieszkania. Poza walorami estetycznymi, mają też korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Warto zastanowić się nad tym, w czym je umieścić. Donice Bergs to dowód na to, że doniczki nie muszą być nudne, proste i zwykłe. W naszej ofercie znajdziecie stylowe i eleganckie doniczki Bergs Potter, obok których nie da się przejść obojętnie.