Lista produktów marki Design For The People

Lista produktów marki Design For The People

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 76 pozycji

Tippy, Black

Design For The People
469,00 zł -30% 328,30 zł

Lampy Design For The People

Lampy w atrakcyjnych cenach

Kolebką marki Design For The People (DFTP) jest koncern Nordlux. To duński producent dostarczający lampy do odbiorców na całym świecie. Zdecydowana większość produkcji Nordlux’a trafia na rynki krajów skandynawskich, do Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii. W sumie firma eksportuje produkty do 35 krajów, w tym także na rynek chiński. Od początku powstania marki w 1977 roku jej misją jest dostarczanie klientom lamp w atrakcyjnych cenach.

Innowacyjne projekty

Ponieważ dla wielu odbiorców marki, zwłaszcza na estetycznie wymagających rynkach, coraz ważniejsze jest atrakcyjne wzornictwo, a nie tylko cena i funkcjonalność oświetlenia, Nordlux zdecydował się na stworzenie własnej marki, w ramach której dizajn, trendy w stylistyce oświetlenia i innowacyjność w jego projektowaniu, będą kluczowe. Urządzając własny dom, biuro, czy pracownię, wiemy, jak wiele wnosi odpowiednie światło. Nie tylko jego barwa i intensywność, ale sposób i miejsce montażu. Zupełnie inne oświetlenie uzyskamy centralnym źródłem światła umiejscowionym na suficie lub nad blatem, inne światłem bocznym. W pracy istotne będzie oświetlenie biurka lub stołu do pracy. W pokoju dziennym nastrój pomieszczenia stworzymy za pomocą dobrze dobranej lampy stojącej.

Dobre skandynawskie wzornictwo

Wiedząc ogromny potencjał w projektowaniu oświetlenia Nordlux stworzył markę Design For The People, w której dobre wzornictwo uzupełnia atrakcyjna cena. Design For The People jest dla każdego, kto ceni klasykę w dobrym wydaniu i innowacyjność w projektowaniu oświetlenia. Wizją marki jest kreowanie takich lamp, które będą atrakcyjne wzorniczo i wciąż dostępne cenowo dla szerokiej grupy odbiorców. To projektowanie ze skandynawskim smakiem, przeznaczone dla każdego, kto ceni dobre wzornictwo. Dlatego też marka Design For The People kładzie duży nacisk na poszukiwanie odpowiedniej formy i możliwie najlepszej funkcjonalności w każdym wzorze. Marka zawsze bierze pod uwagę to, w jaki sposób dane oświetlenie będzie służyło człowiekowi i naturze, sprawdza możliwe rozwiązania.

Rozpoznawalni duńscy projektanci

Za projektami lamp Design For The People stoją rozpoznawalni duńscy projektanci, którzy dokładają wszelkich starań w tworzenie lamp, które są wyjątkowe, dekoracyjne, dobrze wyglądają, wzbudzają pożądanie i podziw, a przy tym są nadal wygodne w użytkowaniu i praktyczne. Spójrzcie chociażby na serię porcelanowych lamp Reykjavik. Ta seria to trochę klasyki w formie i wykorzystanym materiale. Lampy są porcelanowe. Ale innowacyjne jest potraktowanie materiału: porcelana jest bardzo cienka, lekka, o matowym wykończeniu i modnym ryflowaniu - pięknie wydobywa miękkie, rozproszone światło. Albo na serię lamp Strap, gdzie prosta, kubełkowata forma z metalu jest połączona ze skórzanym uchwytem. A co powiecie na lampy Bloom? Doskonale wyglądają w grupie, gdzie uzupełniają się różne rozmiary i kształty miękko formowanego szkła opalowego. Firma Design For The People zdecydowanie nie chce iść na kompromisy, a jej projekty to naprawdę ciekawe propozycje oświetlenia współtworzącego wnętrza. Wszystkie projekty tej marki są zastrzeżone. Lampy Design For The People mogą sprzedawać tylko autoryzowani partnerzy Nordluxa.