Lista produktów marki Fritz Hansen

Lista produktów marki Fritz Hansen

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 33 pozycji

Meble Fritz Hansen

Fritz Hansen to klasyka i nowoczesność połączone w jedno. Ekskluzywna, międzynarodowa marka, którą wyróżnia nietuzinkowy design i ponadczasowość kolekcji. Poznaj słynne, klasyczne i współczesne meble, oświetlenie i akcesoria.

Fritz Hansen założył w 1872 roku wizjoner o tej samej nazwie. Od tego czasu marka stała się częścią duńskiej i międzynarodowej historii designu. Od początku istnienia współpracuje z wiodącymi projektantami, a wśród nich wymienić można nazwiska takie jak: Arne Jacobsen, Poul Kjærholm, Jaime Hayon, Piero Lissoni, Kasper Salto i Cecilie Manz. Znakomite grono projektantów łączy się z jeszcze dłuższą listą mebli o klasycznej i kultowej sławie.

Wizjonerskie koncepcje projektantów i niesamowity kunszt, niepowtarzalny wręcz design i najwyższa jakość – wszystko to charakteryzuje klasyki marki Fritz Hansen. Architekci i projektanci z całego świata tworzą kolekcje pięknie ukształtowanych i funkcjonalnych mebli. Wszystko to przy zastosowaniu najnowszych materiałów i innowacyjnych mebli.

Każdy produkt Fritz Hansen skonstruowany jest z dbałością o najmniejszy szczegół. Każdy element jest dopracowany z największą precyzją i pietyzmem. Wykończenie jest częścią wyglądu – wyjątkowego i natychmiast rozpoznawalnego. Meble emanują klasą, są wyrafinowane i stanowią o wartości i wymowie każdego rodzaju przestrzeni.

Meble Fritz Hansen skierowane są do współczesnych mieszkańców miast i międzynarodowych firm. Do wszystkich tych, którzy z zamiłowaniem do elegancji i niedocenianego luksusu mają chęć wyrażenia swojej tożsamości i wizerunku.

Fritz Hansen dokłada wszelkich starań, by projekty były najwyższej jakości. Kieruje się nie tylko międzynarodowymi i krajowymi standardami, ale także swoimi własnymi – niezwykle wysokimi, wynikającymi z naturalnej chęci dostarczania klientom tego, co najlepsze.

W projektach Fritz Hansen niejednokrotnie zaciera się granica między designem a sztuką. Spotykają się tu tradycja i innowacja. Dziś, podobnie jak na samym początku istnienia marki, Fritz Hansen kieruje się filozofią, według której pojedynczy mebel może upiększyć cały pokój lub budynek i polepszyć samopoczucie osób przebywających w tych przestrzeniach.

Kolekcja kultowych wzorów stale się powiększa, a marka tworzy eleganckie, podstawowe elementy wyposażenia wnętrz. Podobnie jak w 1872 roku, nigdy nie idzie na kompromis w zakresie komfortu i umacnia swoje miejsce w elicie designu, luksusu i stylu życia na światowym poziomie.