Lista produktów marki Herstal

Lista produktów marki Herstal

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 23 pozycji

Lampy Herstal

Historia firmy Herstal jest nie tyle opowieścią biznesową, co historią miłosną – o tym jak uczucie dwójki ludzi zamieniło marzenie i nieśmiałe próby w międzynarodowy sukces. Gdy w 1987 roku Martin Herstal, wraz z Lotte, swą przyszłą żoną przeprowadzili się do urokliwego miasteczka Odense, na zachód od Kopenhagi, nie spodziewali się, co ich czeka.

Aby zapewnić sobie byt, zaczęli prowadzić niewielki sklepik z lampami i oświetleniem. Byli wtedy bardzo młodzi, mieli zaledwie około dwudziestu lat. Szybko jednak oświetlenie stawało się ich pasją, zaczęli dbać o to, aby klienci po wyjściu z ich sklepu mieli pewność, że wybrali dla siebie najlepszy produkt. Zdecydowali się na to, aby samodzielnie zacząć projektować własne systemy oświetleniowe. Postawili na halogeny i prostą, aczkolwiek elegancką formę.

Te pierwsze próby doprowadziły ostatecznie do powstania rozpoznawalnego na całym świecie designu, zrodzonego z idei, że światło powinno być traktowane jako centrum. W ciągu kolejnych lat Herstal stawał się coraz popularniejszą marką, której produkty chciały sprzedawać największe sklepy. Szybko stały się hitem w całej Skandynawii i Niemczech.

Produkty młodej pary można rzeczywiście z łatwością rozpoznać. Co je wyróżnia? Szklane kule, z mlecznego lub kolorowego szkła, osadzone zazwyczaj na drutach lub stalowych podstawach – wyglądają delikatnie, elegancko i minimalistycznie, ale dzięki wielu punktom światła odznaczają się też oryginalnością i zapadają w pamięć. Patrząc na lampy Herstal można odnieść wrażenie, że każda przestrzeń zyska dzięki nim niepowtarzalny klimat i lekkość.

Od 2000 roku niewielki sklepik w Odense przekształcił się w firmę, która zapewnia pracę ponad 100 pracownikom. Nad całością czuwa nadal nasza para: Martin wraz z Lotte. Udowodnili oni tym samym, że miłość może przetrwać nawet biznesowe zawieruchy. A wręcz sprawia, że wszystko kwitnie sprawniej i szybciej. Rzeczywiście, w ich produktach widać uczucie do tego, co robią. Oświetlenie jest dla nich ważne, tak samo jak ludzie, którzy będą go używać. Te wartości przyświecały im od samego początku i nadal są dla nich ważne.

W 2008 roku Herstal zaczął korzystać z technologii LED i wprowadził na rynek nową linię produktów. Wtedy też przejął szwedzką firmę Belid, która istniała na rynku oświetlenia od 1967 roku. Herstalowie postanowili połączyć swój przepis na biznesowy sukces z tradycją i silną pozycją Szwedów. Cały czas udowadniają tym samym, że to, co robią, jest dla nich najważniejsze. Łącząc swój charakterystyczny i rozpoznawalny styl oraz jakość wykonania i korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań, bezpiecznych dla nas i naszego środowiska, sprawili, że ich produkty są pożądane na całym świecie. Ich misją, jak sami piszą, jest tworzenie dobrego oświetlenia, które będzie nam towarzyszyć w najważniejszych momentach, zarówno przy dużych wydarzeniach, jak i prywatnych, intymnych.

My również mamy przyjemność zaprezentowania produktów tej niezwykłej firmy. Warto zapoznać się z naszą ofertą, w której przedstawiamy między innymi lampy wiszące, biurkowe oraz ścienne. Dzięki delikatnemu designowi, jasnym kolorom oraz wykorzystaniu stali, ich produkty pasują do większości przestrzeni. Zapewniają wysoką jakość oświetlenie, stanowią dodatek elegancki i szykowny, ale przy tym nie przytłaczają i nie są nachalne. Są to idealne produkty dla wszystkich, którzy cenią sobie najważniejsze wyznaczniki stylu skandynawskiego – minimalizm, skromność, funkcjonalizm, wysoką jakość oraz piękny wygląd. Dlatego warto sprawdzić naszą ofertę już teraz i zapewnić sobie dobre oświetlenie, które powstało dzięki wyjątkowemu uczuciu.