Lista produktów marki Innovation Living

Lista produktów marki Innovation Living

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 40 pozycji

Sigmund

Innovation Living
5 370,00 zł

Vanadis

Innovation Living
4 330,00 zł

Olan

Innovation Living
5 900,00 zł

Sofy i fotele Innovation Living

Innovation Living to duńska firma meblowa, która jest bardzo silnie zakorzeniona w dumnej duńskiej tradycji projektowania mebli. Marka stawia na formę i funkcjonalność, które muszą iść w parze i razem tworzyć innowacyjne, trwałe projekty do codziennego użytku.

Pierwszym skojarzeniem, które przychodzi na myśl, gdy mowa o tej firmie jest sofa. Innovation Living od 1989 roku specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju wielofunkcyjnych rozkładanych sof. Jednakże nie zawsze tak było.

Historia marki rozpoczęła się w 1971 roku od produkcji inspirowanych ruchem „flower power” miękkich i wygodnych puf – poduch, tzw. „beanbags”. W miarę rozwoju koncepcji, firmę wielokrotnie nagrodzono za wzornictwo. Z czasem podjęto bardzo owocną współpracę ze słynnym duńskim projektantem, Vernerem Pantonem.

Współcześnie Innovation Living uznaje się za specjalistę w dziedzinie rozkładanych sof. Marka w pełni poświęciła się projektowaniu i opracowywaniu innowacyjnych, przyszłościowych i trwałych wzorów. Wszystko to w połączeniu z najnowszą technologią.

Flagowy produkt – sofa Innovation Living to coś więcej niż mebel. To coś, co ma znaczenie w codziennym życiu. Dobry design, który powstaje w połączeniu stylu, wygody i funkcjonalności. Trwały projekt o nowoczesnym wyglądzie, który zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Innovation Living dąży do zapewnienia użytkownikom osobistego komfortu. Marka obecna jest w ponad 88 krajach, stąd też jej bogate doświadczenie i świadomość, że ludzie mają różne gusta i preferencje. Oferta wzbogacona jest zatem o szeroką gamę projektów i akcesoriów rozkładających sofy. Możliwa jest także indywidualna konfiguracja – to dzięki różnym stylom tapicerki, nóg, oparć i dodatków.