Wyszukaj

Lista produktów marki Kinfolk

Lista produktów marki Kinfolk

Nie znaleziono produktów w tej kategorii.

Magazyn Kinfolk

Kinfolk to wyjątkowe zjawisko na skalę światową. W momencie, gdy głównym medium staje się Internet, a autorytet znawcy upada, powstaje coś, co być może będzie miało siłę odwrócić rozwój wydarzeń.

Kinfolk jest magazynem, którego główna siedziba mieści się w Kopenhadze. Jest tworzony przez profesjonalistów i artystów dla każdego, kto pragnie doświadczyć czegoś więcej i wymaga od gazety niepowtarzalnej jakości. Jak sami twierdzą, zanurzają się głęboko w kulturę, styl, pracę i dom. Ich misją jest promowanie wysokiej jakości życia i uszczelnianie globalnej sieci kreatywnych profesjonalistów.

Już od wielu lat, gdyż od 2011 zajmują wiodącą pozycję wśród pism, które polegają zarówno na drukowanych numerach jak i wydaniach internetowych. Ich popularność przekłada się na wyniki sprzedaży: wydawany w czterech językach, sprzedaje się w ponad 100 krajach. Ponadto dbają o to, by codziennie udostępniać nowe posty w social mediach, sprzedają najlepsze książki, organizują międzynarodowe wydarzenia oraz wystawy w swojej galerii w Kopenhadze. Jak widać ich działalność nie ogranicza się do jednej aktywności – działając na wielu polach dostarczają swoim czytelnikom i fanom kontentu niezwykłej jakości.

To, co jako pierwsze przykuwa uwagę potencjalnego czytelnika to niezwykle piękna szata graficzna. Okładki Kinfolka są zaprojektowane tak, by swoim minimalizmem poruszać i zachwycać. Jeśli sądzicie, że przesadzamy, sprawdźcie to, co wychodzi spod ręki ich artystów. Zazwyczaj trzymają się jednej zasady, aby w centrum umieszczać zdjęcie człowieka bądź danego obiektu, co odnosi się oczywiście do tematu numeru.

Jednak zamiast bogato zagospodarowanego tła, dostaniemy jedynie spokojne barwy ziemi, pastele lub szarości. Dzięki temu, to co w centrum wybija się jeszcze bardziej i przykuwa uwagę. Tym samym już na pierwszy rzut oka widać, że jest to skandynawskie wydawnictwo. Podobnie jak w designie, tutaj też projektanci kierują się zasadą im mniej tym lepiej.Uzyskany w ten sposób efekt dodaje całości elegancji oraz sznytu ekskluzywności.

Czasopismo o stylu życia

O czym pisze Kinfolk? O wszystkim, co przykuwa naszą uwagę, jest niezwykłe, niepowtarzalne, godne wspomnienia, zaciekawia, inspiruje. Głównym działem jest oczywiście design. Znajdziemy tu artykuły w głównej mierze poświęcone ikonom – ludziom i firmom odpowiedzialnym za to, jak wyglądają najmodniejsze wnętrza, co nosimy i czym się otaczamy.

Kolejne działy w Kinfolku są ze sobą połączone, a poszczególne artykuły na dobrą sprawę zaliczają się do kilku na raz. Design łączy w sobie bowiem zazwyczaj zarówno modę jak i wnętrza. Kolejne zdecydowanie bardziej dbają o naszą duszę: sztuka, kultura i muzyka opowiadają o najciekawszych wydarzeniach na świecie w tym zakresie. Inspirujące wywiady, recenzje, opisy wystaw, reportaże – jeśli jesteśmy zainteresowani sztuką na wysokim poziomie, Kinfolk to zdecydowanie pismo dla nas.

W dziale kuchnia nie znajdziecie przepisów na sernik z wiśniami. Ale za to dowiecie się, jakie są najmodniejsze trendy w światowej gastronomii, która restauracja zasługuje szczególnie na naszą uwagę i jakie nowości są teraz na topie. Przepiękne zdjęcia potraw i wnętrz najlepszych lokali świata sprawiają, że aż mamy ochotę zarezerwować stolik.

Jeśli szukacie inspiracji gdzie udać się na wyjazd, na wakacje, koniecznie sprawdźcie dział “city guides”. Zamieszczone tu artykuły zdecydowanie zachęcają do kupienia biletu. Kinfolk nie ogranicza się – widzimy to wyraźnie po ich działach. Dostajemy treści na najwyższym poziomie, pięknie wydane, z dbałością zaprojektowane, okraszone spektakularnymi fotografiami. Nie znajdziemy tu miałkich artykułów o życiu gwiazd, plotek czy “13 sposobów na promienną cerę”. Dostaniemy za to magazyn, który jest unikatowy. Kinfolk to gwarancja jakości.

Jeśli zainteresował Cię Kinfolk, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i zamówienia egzemplarza dla siebie.