Lista produktów marki Moebe

Lista produktów marki Moebe

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 18 pozycji

Meble Moebe

Przedstawiamy kolejny niezwykły koncept ze Skandynawii. Tym razem trzej młodzi mężczyźni odpowiedzialni za firmę Moebe tworzą niesamowite projekty. W ich ofercie znajdziemy głównie niewielkie przedmioty dekoracyjne, takie jak ramki. Możemy zawiesić w nich swoje prace czy zdjęcia i w ten sposób nadać naszym najważniejszym wspomnieniom i emocjom wyjątkowy wydźwięk. Możemy też zakupić gotowy, przygotowany przez nich projekt “latających” liści. Lecz czym tak naprawdę jest Moebe?

Moebe to pochodzące z Kopenhagi trio: stolarz Anders Thams oraz architekci Nicholas Oldroyd i Martin D. Christensen. Ich energia i spojrzenie na świat powodują, że projektowane i tworzone przez nich dzieła zasługują na uwagę. Jak sami mówią, świat jest już zbyt skomplikowany sam z siebie, nie trzeba, abyśmy komplikowali go jeszcze bardziej. Dlatego projektując i produkując, Duńczycy dbają o to, by zachować we wszystkim prostotę i umiar. Jednocześnie skupiają się na tym, co jest naprawdę ważne i niezbędne, w tym samym czasie nie pozbywając się ciekawości świata i jasnej myśli. Poprzez redukcję wszystkiego co zbędne i niepotrzebne, osiągają najprostszą możliwą formę, przez co całość staje się wyjątkowo uczciwa i intuicyjna.

Ramki Moebe

Ich głównym produktem są ramki. Niezwykłe i niepowtarzalne. Składają się jedynie z cieniutkich, drewnianych listewek, dwóch szklanych szybek a także gumy, która służy za spoiwo oraz umożliwia powieszenie obrazka na ścianie. Do wyboru mamy ramki w kolorze naturalnego drewna, choć niedawno projektanci wypuścili nową linię, w czterech barwach. Dwa spokojniejsze, czyli jasny szary oraz róż oraz dwa intensywne kolory: niebieski i czerwony.

Jeśli chcemy, możemy zawiesić na ścianie zdjęcie z wakacji, ważny dla nas dokument, ale także przedmiot, o którym normalnie nie pomyślelibyśmy, że nadaje się jako eksponat do powieszenia. Jeśli nie mamy pomysłu, możemy kupić już gotowy projekt. Artyści lubią umieszczać w swoich ramkach rośliny. Ich “latające” liście to prawdziwy hit, który ożywi każdą przestrzeń, dodając jej lekkości.

Lustra Moebe

Jeśli szukamy lustra, by optycznie powiększyć przestrzeń, bądź wykorzystać je praktycznie – Moebe przyjdzie z pomocą. Okrągłe, podłużne, owalne – obłe kształty zwierciadeł, pozbawione ram, pomogą nam powiększyć pokój, ale także sprawią, że będzie on bardziej elegancki i modny.

Jeśli pragniecie nie tylko dekorować ściany, ale także postawić na inne dodatki, Moebe ma rozwiązanie także w tym przypadku. Ich czarna lampa to forma, która mówi sama za siebie: prostota i brak zbędnych dodatków idealnie wpisują się w założenia firmy. Jeśli dodatkowo ustawimy ją na ich stoliku, który wygląda jakby z innej planety – osiągniemy niepowtarzalny efekt. Jeżeli szukamy dekoracji, które będą minimalistyczne i skromne, a zarazem oryginalne, Moebe to doskonały pomysł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą duńskiego tria na naszej stronie.