Wyszukaj

Lista produktów marki Nordlux

Lista produktów marki Nordlux

Lampy Nordlux

Nordlux to marka, która w całości skupia się na oświetleniu. W swej działalności idzie jednak krok dalej – oświetlenie ma być czymś więcej. Ma zmienić życie na lepsze. Podnosić jakość życia i wpływać na nasze samopoczucie.

Tak jak poranne słońce sprawia, że czujemy się dobrze, daje nam nowe możliwości i perspektywy, tak produkty oświetleniowe są czynnikiem wpływającym na dobre samopoczucie ludzi. Nordlux inspiruje ludzi do maksymalnego wykorzystania możliwości oświetlenia.

Marka dostarcza szeroką gamę produktów o doskonałej jakości, fenomenalnym wzornictwie i unikalnej funkcjonalności. Wszystko to w konkurencyjnych i bardzo przystępnych cenach. Nordlux to duńska tradycja i pasja do świetnego oświetlenia w połączeniu z chińską produkcją ze światowej klasy technologią.

Produkty Nordlux rozświetlają świat w ponad 50 krajach i nieustannie się rozwijają. Grupa Nordlux składa się z trzech marek: Nordlux, Energetic i Design For The People. Energetic odpowiada za dostarczanie produktów LED w najnowszej technologii, Nordlux to atrakcyjne cenowo żarówki i oprawy oświetleniowe, a Design For The People to wielokrotnie nagradzane produkty designerskie.

Projekty Nordlux są współczesne, nowoczesne, ekscytujące i zaawansowane. Każde kolejne dzieło osiąga wyższy poziom piękna i funkcjonalności. Marka stawia na ciągły rozwój i coraz to nowsze pomysły. Ich celem jest projektowanie lamp, w których łatwo się zakochać i na które im dłużej się patrz, tym stają się piękniejsze.

Nordlux z ambicją dąży do osiągnięcia światowej klasy wyników. Stale rozwija swoją działalność, a zadowolenie klientów stawia na pierwszym miejscu. Ich produkty stworzone są w odpowiedzi na racjonalne i emocjonalne potrzeby konsumentów. Nieustannie koncentrują się na dostarczaniu nowych inspiracji.

Marka stawia na wysokie standardy produkcji i zapewnienie najlepszej jakości. Projekty są przyjazne środowisku i dbają o nasze wspólne dobro. Dzięki temu Nordlux nie tylko dotrzymuje czoła konkurencji, ale niejednokrotnie ją wyprzedza.

Projekty odznaczają się ponadczasowością, miękkimi liniami, delikatnością i klasyczną kolorystyką. Wykorzystane materiały są najwyższej jakości i świetnie pasują zarówno do spokojnego, domowego zacisza, jak i przestrzeni biurowej czy modnej kawiarni.

Oświetlenie Nordlux

Nordlux projektuje lampy tak, byśmy mogli się nimi w pełni cieszyć, nie przekraczając jednocześnie budżetu. Ponadczasowa jakość, piękne linie, olśniewające faktury i eleganckie kolory – temu nie można się oprzeć.

W naszej ofercie znajduje się wiele przykładów najlepszych projektów marki Nordlux. Sprawdźcie lampy wiszące, sufitowe, stojące i ścienne. Postawcie na jakość i ponadczasowy projekt. I wreszcie, sprawcie, by oświetlenie rzeczywiście stało się czym więcej.