Lista produktów marki Paper Collective

Lista produktów marki Paper Collective

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 83 pozycji

Plakaty Paper Collective

Cóż nada naszej przestrzeni wyrazu bardziej niż odpowiednie zagospodarowanie ścian? Możemy zachwycać siebie i gości pięknymi meblami, aksamitnymi tkaninami i kunsztownymi dekoracjami. Ale puste, gołe ściany zawsze będą sprawiały wrażenie, jakby czegoś zabrakło. Dlatego tak ważne jest, aby nie zapominać o szczegółach. Dodatkowym plusem jest zdecydowanie możliwość wyrażenia siebie.

To, co powiesimy na ścianie, idealnie odda nasz charakter. Czy będzie to plakat naszego ukochanego filmu? Wielkoformatowy obraz abstrakcjonisty? Seria zdjęć z podróży poślubnej czy pierwszych kroków dziecka? A może minimalistyczna grafika? Nieważne, co powiesisz, ważne, żeby współgrało to zarówno z wnętrzem, jak i z tobą, twoim gustem i temperamentem. Z tego samego założenia wychodzą również twórcy, pracujący dla Paper Collective.

W Paper Collective dochodzi do spotkania najlepszych projektantów, artystów i ilustratorów, którzy wspólnie tworzą inspirujące i ikoniczne grafiki i produkty, a w tym samym czasie dbają o wielkie sprawy i prowadzą działalność charytatywną. Mają trzy zasady, które przyświecają im przez cały czas i których się trzymają. Są nimi społeczna odpowiedzialność, zrównoważony rozwój oraz silne nastawienie na kreatywne partnerstwo. Jak sami mówią:

“Wierzymy, że dobra grafika może zdziałać znacznie więcej, niż po prostu ładnie wyglądać. Za każdym razem, gdy kupujesz coś od Paper Collective, pomagasz nam realizować nasz cel i sprawę. Obecnie wspieramy inicjatywę budowy szkoły, w okolicach wiejskich w Nepalu, dla kilkuset dzieci. Wraz z naszymi cudownymi klientami, zdolnymi artystami i wszystkimi, którzy nas wspierają, z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej.

Zrównoważona produkcja jest dla nas bardzo istotna – wszystkie procesy odbywają się w naszej ojczyźnie, Danii. Wszystkie nasze produkty powstają z wysokiej jakości składników, które posiadają odznaczenia FSC oraz “Swan” (znak ekologicznego produktu, zatwierdzony dla krajów nordyckich). Paper Collective łączy niesamowitych artystów na całym świecie. Naszą misją jest zachęcanie ich do tworzenia kolejnych cudownych grafik i ilustracji, które następnie pojawią się na ścianach naszych klientów i wszystkich niezwykłych ludzi tego świata. Dzięki różnorodności naszych twórców, znajdziesz u nas z pewnością wszystko, czego potrzebujesz, by udekorować swoją ścianę”.

Paper Collective nie zatrzymuje się jedynie na własnych sprawach – zachęca do kontaktu, jeśli ktokolwiek ma pomysł na to, jak ich działalność może przyczynić się do dobra całej Ziemi. Taka postawa jest typowa dla producentów ze Skandynawii. Ich samoświadomość oraz troska o drugiego człowieka oraz środowisko są naprawdę imponująca. Gdyby wszyscy twórcy brali z nich przykład, świat byłby o wiele lepszym miejscem.

Poza plakatami, w Paper Collective można zakupić dzieła przeznaczone specjalnie dla najmłodszych, a także kalendarze, notatniki, kartki okolicznościowe, ramki, czy karty podarunkowe. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości papieru, a farba zachwyca żywymi barwami i nasyceniem. Dlatego nie musimy się bać, że plakaty szybko zbledną, albo staną się brzydkie. Możemy śmiało je wieszać i cieszyć nimi oko!

A co na nich znajdziemy? Motywy są najróżniejsze. Od artystycznych zdjęć, przez geometryczne wzory i formy, aż po minimalne grafiki pełne koloru. Cokolwiek przyjdzie Ci na myśl – z pewnością znajdziesz to w Paper Collective. Dzięki temu, ich dzieła pasują do każdej przestrzeni, niezależnie od tego, czy jest ona elegancka, czy bardziej na “luzie”.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Paper Collective, dostępną na naszej stronie.