Lista produktów marki Pholc

Lista produktów marki Pholc

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 32 pozycji

Lampy Pholc

Skandynawski design coraz pewniejszym krokiem wkracza do polskich domów i mieszkań. Zafascynowani prostotą i elegancją skandynawskiego stylu są już nie tylko topowi projektanci wnętrz, ale również mywszyscy. Na rynku dostępnych jest coraz więcej oryginalnych duńskich, szwedzkich czy norweskich mebli oraz artykułów dekoracyjnych. Jedną z firm, która zyskuje w Polsce popularność jest szwedzki producent oświetlenia Pholc. Jego projekty są minimalistyczne i nowoczesne, a jednocześnie śmiałe i budzące zaciekawienie.

O marce Pholc

Pholc produkuje nowoczesne oświetlenie wewnętrzne inspirowane skandynawskimi tradycjami projektowymi. Lampy tej marki mają charakterystyczny skandynawski „kunsztowny” styl, w którym prostota i wyważenie świata skandynawskiego designu spotyka się z miejskim punkiem.

Marka Pholc została założona w 2015 roku, jednak historia firmy sięga znacznie dalej w przeszłość. Pholc to w rzeczywistości nowa nazwa nadana dawnej, dobrze znanej marce Lyktan Bankeryd, która jako tradycyjna marka oświetleniowa produkuje lampy od 1962 roku. Marka Pholc ma swoją siedzibę w południowej Szwecji i mimo, że nadal pozostaje w kolebce skandynawskiego stylu, to dziś pod nową nazwą ma zupełnie nową filozofię i profil. Nazwa Pholc odwołuje się do dziedzictwa, ale również wyraża wizję patrzenia w przyszłość i bycia postępowym.

Co zmieniło się na przestrzeni lat? Oczywiście pozostała prawdziwa, głęboko zakorzeniona wiedza i umiejętności dotyczące oświetlenia, natomiast nowe projekty przeszły transformację od stonowanej klasyki do zaskakującej współczesności.

Markę Pholc można opisać w czterech słowach: Sztokholm. Wyrafinowany. Ekspresyjny. Zaktualizowany. Jako marka produkująca nowoczesne oświetlenie w skandynawskim stylu, Pholc reprezentuje ponadczasowe i zaktualizowane podejście estetyczne do projektowania. Projektowane przez markę oświetlenie z powodzeniem sprawdzi się zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i publicznych.

Co stoi za sukcesem marki?

Dla marki Pholc najistotniejszą wartością jest opracowanie takiego projektu, w którym estetyka odgrywa kluczową rolę. Punktem wyjścia podczas procesu projektowania nowych przedmiotów jest tradycyjny skandynawski język designu, który na dalszych etapach łączy się z nowymi, często nieoczywistymi perspektywami.

Takie połączenia tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami są skrupulatnie tworzone przez utalentowanych projektantów, z którymi marka nawiązała stałą współpracę. Projektanci, którzy tworzą dla marki Pholc to ludzie o silnej i niezależnej ekspresji. Ponadto dbają o to, żeby ich innowacyjne projekty były nie tylko piękne, ale również nadawały się do długoterminowego użytkowania.

Pholc – nowoczesne oświetlenie w skandynawskim stylu

Pholc to marka z ogromnymi ambicjami. Jej celem jest rozwijanie segmentu oświetlenia w skandynawskim stylu poprzez tworzenie lamp do nowoczesnych przestrzeni, opartych na dobrym designie i wysokiej jakości. Pholc stawia poprzeczkę wysoko, tak aby jego skandynawskie wzornictwo ze Szwecji zadowoliło nawet tych najbardziej wymagających.

Oryginalne projekty – skąd się biorą

Za przepięknymi projektami marki Pholc stoją przede wszystkim utalentowani projektanci, którzy potrafią czerpać inspirację ze skandynawskiego zmysłu estetyki oraz są gotowi wprowadzić elementy własnej ekspresji i nowoczesności. Umiejętne połączenie wszystkich czynników i dbałość o najdrobniejszy szczegół potrafi doprowadzić do stworzenia nieoczekiwanych efektów.

Projekty marki Pholc to niekończące się spotkania estetyczne i skandynawskie. Ich nowoczesne skandynawskie oświetlenie znajduje się między czymś wyjątkowym a regularnym, między wykorzystaniem trwałych materiałów a zrównoważonym rozwojem, a co najważniejsze między designem a jakością.