Lista produktów marki SKAGERAK

Lista produktów marki SKAGERAK

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 106 pozycji

Meble Skagerak

Skagerak to duńska firma projektowa, która powstała z jednego, prostego marzenia o stworzeniu trwałego projektu. Jest głęboko zakorzeniona w skandynawskim designie i tradycji dobrego rzemiosła. Jej założyciele to Jesper i Vibeke Panduro.

Skagerak, meble i dodatki, które tworzy – wszystko to jest wyjątkowe. Zupełnie jak nazwa marki. Wzięła się od nazwy Cieśniny Skagerrak (przed dwa R). Płynie ona z północnego krańca Danii i łączy ją ze skandynawskimi sąsiadami: Szwecją i Nowegią. Historycznie była kluczowym czynnikiem rozwoju regionu nordyckiego.

To w niej założyciele firmy odnaleźli inspirację. Ich firma tak samo jak cieśnina jest niezmienna, ale zawsze w ruchu i prezentowana na nowe sposoby. Firma jest tradycyjna, ale także nowoczesna i uwielbia eksperymenty. Stale szuka połączenia i złotego środka pomiędzy najnowocześniejszymi pomysłami i metodami a długoletnią wiedzą i wartościami zakorzenionymi w kulturze nordyckiej.

Trwałość to podstawowy cel Skagerak. Meble i akcesoria, które tworzą mają nowoczesny nordycki charakter i wytrzymują próbę czasu dzięki niezwykłej jakości. Produkty stworzone są tak, być żyć przez pokolenia. Tu klaska żyje obok siebie z nowymi projektami, które jeszcze nie napisały własnej historii.

Co istotne, Skagerak starannie dobiera sobie partnerów do współpracy. Oparta jest ona na długotrwałych i uczciwych relacjach. Współpracuje z ponad 30 międzynarodowymi i duńskimi projektantami. Każdy z nich podziela ich wizję trwałej konstrukcji wykonanej zgodnie z przeznaczeniem.

Skagerak przywiązuje także wagę do materiałów, z których korzysta w swoich projektach. Sposób pozyskiwania musi być zrównoważony i etyczny, a łańcuch dostaw przejrzysty.

Zobacz naszą ofertę marki Skagerak. Meble i dodatki w najwyższej jakości i ponadczasowym duchu!