Ballare Chair

SKAGERAK

Ballare Chair
  • Ballare Chair
  • Ballare Chair
  • Ballare Chair
  • Ballare Chair
SKAGERAK - Ballare Chair - Meble ogrodowe
SKAGERAK - Ballare Chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Ballare Chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Ballare Chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Ballare Chair - Meble ogrodowe
Cena
2 201,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Ballare Chair

Projekt: Jakob Berg

Krzesło Ballare wykonane z drewna tekowego ma w sobie nordycką nostalgię ale z lekkim francuskim akcentem. Elegancka i komfortowa, prosta forma. Krzesło można przechowywać złożone jedno na drugim ( maksymalnie 4 sztuki) dzięki temu zajmuje niewiele miejsca. Proste, dobre wykonanie i doskonałej jakości drewno. 

Drewno FSC 100%

Wymiary :

Szerokość: 56 Głębokość: 56 Wysokość 86 cm / Wysokość siedziska: 45,5 cm

Duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości. Drewno tekowe do produkcji tego stołu pochodzi z plantacji w Trinidadzie i Indonezji. 
Drewno tekowe można czyścić przeznaczonymi do tego celu środkami. Wraz z upływem czasu drewno tekowe będzie zmieniało kolor na piękną srebrzystą szarość. Jeśli chcesz zachować miodowo-złoty odcień drewna zaimpregnuj meble przeznaczonym do tego olejem. W okresie zimowym rekomendujemy przechowywanie mebli w możliwie najmniej ogrzewanym pomieszczeniu. 


Produkt na zamówienie, Czas oczekiwania 4 tygodnie. Zapewnimy darmową dostawę.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego modelu skontaktuj się z nami pisząc na info@designzoo.pl. Pamiętaj, że posiadamy w ofercie wszystkie meble marki SKAGERAK. 

Szczegóły produktu
S1505100
86 cm
56 cm
56 cm
45,5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: