Bat Dining Chair- Outdoor

Gubi

Bat Dining Chair- Outdoor
  • Bat Dining Chair- Outdoor
  • Bat Dining Chair- Outdoor
  • Bat Dining Chair- Outdoor
  • Bat Dining Chair- Outdoor
  • Bat Dining Chair- Outdoor
  • Bat Dining Chair- Outdoor
Gubi - Bat Dining Chair- Outdoor - Meble ogrodowe
Gubi - Bat Dining Chair- Outdoor - Meble ogrodowe Gubi - Bat Dining Chair- Outdoor - Meble ogrodowe Gubi - Bat Dining Chair- Outdoor - Meble ogrodowe Gubi - Bat Dining Chair- Outdoor - Meble ogrodowe Gubi - Bat Dining Chair- Outdoor - Meble ogrodowe Gubi - Bat Dining Chair- Outdoor - Meble ogrodowe
Cena
1 400,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Po sukcesie całej serii krzeseł do użytku wewnętrznego, GUBI wychodzi ze swoim projektem na zewnątrz, tworząc krzesło zewnętrzne o ikonicznym już designie. Bat Dining Chair Outdoor to w pełni plastikowa edycja jednego z najpopularniejszych krzeseł do jadalni GUBI.

Plenerowa edycja krzesła Bat to ważny krok dla marki Gubi jeśli chodzi o dziedzinę mebli ogrodowych. Teraz śmiałe i efektowne projekty tej słynnej duńskiej marki mogą wyjść na zewnątrz i wypełnić także balkony, dziedzińce i inne przestrzenie zewnętrzne.

Biuro projektowe GamFratesi na nowo zbadało materiały, estetykę i funkcję Bat Chair i tak powstały nowe możliwości tego nietuzinkowego projektu. Dzięki dodaniu do procesu produkcji krzesła filtru UV do formuły polipropylenu, z którego są formowane wtryskowo, jest ono wzmocnione i chronione przed ekspozycją na promieniowanie UV.

Dodatkowo, opracowano specjalną matowo-satynową teksturę, która zapewnia miękkość w dotyku. Krzesło w wersji outdoorowej występuje w dwóch kolorach: New Beige i Alabaster White. Kolor dotyczy zarówno siedziska, jak i podstawy krzeseł. Dzięki tym naturalnym i bardzo neutralnym kolorom, krzesło Bat Dining Chair Outdoor dopasowuje się do przestrzeni, w której się znajdzie i w żaden sposób jej nie zdominuje. 

Krzesło Bat Outdoor zachowuje wszystkie charakterystyczne cechy Bat Chair GUBI – kształt, funkcjonalność, minimalizm, ale dodaje nieformalnego stylu i lekkości. Teraz krzesło inspirowane anatomią nietoperza może być bliżej natury.

Szczegóły produktu
36582N.B
83cm
61cm
57cm
8.8kg
47cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: