Beetle Dining Chair- Outdoor

Gubi

Beetle Dining Chair- Outdoor
  • Beetle Dining Chair- Outdoor
Gubi - Beetle Dining Chair- Outdoor - Meble ogrodowe
Cena
1 300,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Beetle Dining Chair Outdoor to w pełni plastikowa edycja jednego z najpopularniejszych krzeseł do jadalni GUBI. Po sukcesie całej serii krzeseł do użytku wewnętrznego, GUBI wychodzi ze swoim projektem na zewnątrz, tworząc krzesło zewnętrzne o ikonicznym już designie.

Biuro projektowe GamFratesi na nowo zbadało materiały, estetykę i funkcję Beetle Chair i tak powstały nowe możliwości tego nietuzinkowego projektu. Teraz do procesu produkcji krzesła dodano filtr UV do formuły polipropylenu, z którego są formowane wtryskowo, co wzmacnia i chroni przed ekspozycją na promieniowanie UV.

Krzesło Beetle Outdoor zachowuje wszystkie charakterystyczne cechy Beetle Chair GUBI – kształt, funkcjonalność, minimalizm, ale dodaje nieformalnego stylu i lekkości. Teraz krzesło inspirowane anatomią chrząszcza może być bliżej natury. 

Krzesło w wersji outdoorowej występuje w dwóch kolorach: New Beige i Alabaster White. Kolor dotyczy zarówno siedziska, jak i podstawy krzeseł. Dzięki tym naturalnym i bardzo neutralnym kolorom, krzesło Beetle Dining Chair Outdoor dopasowuje się do przestrzeni, w której się znajdzie i w żaden sposób jej nie zdominuje. Dodatkowo, opracowano specjalną matowo-satynową teksturę, która zapewnia miękkość w dotyku.

Szczegóły produktu
36590N.B
87cm
56cm
58cm
8.7kg
47cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: