Between Lines Deck Chair

SKAGERAK

Between Lines Deck Chair
  • Between Lines Deck Chair
  • Between Lines Deck Chair
  • Between Lines Deck Chair
SKAGERAK - Between Lines Deck Chair - Meble ogrodowe
SKAGERAK - Between Lines Deck Chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Between Lines Deck Chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Between Lines Deck Chair - Meble ogrodowe
Cena
3 146,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Between Lines Deck Chair - przeniesie Cię blisko natury, w której wszystko wydaje się bardziej zbalansowane, spokojniejsze, prawdziwsze. 

projekt: Stine Weigelt

Between Lines Deck chair - to wysokiej klasy fotel z drewna tekowego. Sylwetką, doborem drewna i jakością wykonania fotel Between Lines Deck to kwintesencja skandynawskiego wzornictwa. Prosta, lekka forma i naturalna barwa drewna działają relaksująco i wywołują od razu skojarzenie z latem i chwilą odpoczynku. 
Do fotela można dokupić podnóżek , oraz poduszkę. Produkty dostępne również na naszej stronie.

Produkt został wykonany z certyfikowanego FCS w 100% drewna tekowego z Centralnej Ameryki i Brazylii. Produkująca półkę duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości. Drewno tekowe można czyścić przeznaczonymi do tego celu środkami. Wraz z upływem czasu drewno tekowe będzie zmieniało kolor na piękną srebrzystą szarość. Jeśli chcesz zachować miodowo-złoty odcień drewna zaimpregnuj meble przeznaczonym do tego olejem. W okresie zimowym rekomendujemy przechowywanie mebli w możliwie najmniej ogrzewanym pomieszczeniu. 

Produkt na zamówienie, Czas oczekiwania 4 tygodnie. Zapewnimy darmową dostawę.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego modelu skontaktuj się z nami pisząc na info@designzoo.pl. Pamiętaj, że posiadamy w ofercie wszystkie meble marki SKAGERAK.

Szczegóły produktu
1550605
90 cm/ podnóżek 28 cm
61,5 cm
93 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: