Palissade Cone Table H74

HAY

Palissade Cone Table H74
  • Palissade Cone Table H74
  • Palissade Cone Table H74
HAY - Palissade Cone Table H74 - Meble ogrodowe
HAY - Palissade Cone Table H74 - Meble ogrodowe HAY - Palissade Cone Table H74 - Meble ogrodowe
Cena
2 590,00 zł Brutto
Rozmiar
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Stolik Palissade Cone Table marki HAY to element kultowej kolekcji mebli ogrodowych. Świetnie nada się do ogrodu, na tarasy lub balkony. Meble ogrodowe Palissade są uniwersalne, zaprojektowane z myślą o różnorodnych środowiskach: kawiarniach, restauracjach, ogrodach, tarasach i balkonach.

Stolik Palissade Cone Table wykonany jest ze stali malowanej proszkowo. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych i w dwóch wysokościach – ten jest o wysokości standardowego stołu - 74 cm. Okrągły blat umieszczony jest na wąskiej nóżce zakończonej szerszą i stabilną podstawą. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. To niezwykle trwałe, solidne i designerskie rozwiązanie.

Skandynawskie meble ogrodowe Palissade składają się z 13 różnych elementów – stołków, ław, krzeseł, stołów, leżaków i sof – wszystkie spójne graficznie i posiadające te same cechy: są mocne, ale bez wrażenia nieporęczności i eleganckie, ale bez nadmiernej delikatności.

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć oraz, rzecz jasna, ilości miejsca, którym dysponujemy.

Palissade Cone Table oraz pozostałe meble z tej kolekcji zaprojektowane są tak, by bez trudu zintegrować się z naturalnym krajobrazem lub otoczeniem miejskim. To meble na lata, które z upływem czasu staną się jeszcze piękniejsze.

Czas realizacji 3-4 tygodnie.

Szczegóły produktu
74 cm
70 cm lub 90 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: