Fotel wypoczynkowy Desert - Olive

Ferm Living

Fotel wypoczynkowy Desert - Olive
  • Fotel wypoczynkowy Desert - Olive
  • Fotel wypoczynkowy Desert - Olive
  • Fotel wypoczynkowy Desert - Olive
  • Fotel wypoczynkowy Desert - Olive
Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Olive - Meble ogrodowe
Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Olive - Meble ogrodowe Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Olive - Meble ogrodowe Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Olive - Meble ogrodowe Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Olive - Meble ogrodowe
Cena
1 500,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Oto niezwykle funkcjonalna propozycja marki Ferm Living. Krzesło Desert Lounge Chair Olive to modernistyczny leżak o wdzięcznym profilu. Projekt jest nie tylko piękny i funkcjonalny, ale także ekologiczny –  ręcznie tkane siedzisko tekstylne wykonano w całości z przetworzonego pokonsumenckiego plastiku. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo i występuje w trzech wykończeniach: czarnym, oliwkowym i piaskowym.

Choć mogłoby się wydawać, że siedzisko wykonane z plastiku jest twarde – po przetworzeniu delikatna przędza zapewnia 100% wygody. Dodatkowym atutem jest fakt, że siedzisko jest zdejmowane i można je prać w delikatnym trybie w 30°C. Jedno siedzisko Desert Lounge Chair wykonane jest z przędzy utworzonej z aż 53 plastikowych butelek PET. 

Leżak Desert doskonale nada się zarówno do użytku wewnętrznego, tworząc przyjemne miejsce odpoczynku w salonie, ale także na zewnątrz – pełne słońca wiosenne i letnie dni spędzone na świeżym powietrzu będą jeszcze przyjemniejsze w wygodnym Desert Lounge Chair Olive. 

Projekt nabiera nowoczesnego wyrazu dzięki modnej kolorystyce – jednolite siedzisko w kolorze oliwkowym prezentuje się niezwykle elegancko. W asortymencie posiadamy leżak Desert Lounge Chair w szerokiej gamie kolorystycznej. 

Szczegóły produktu
1104263882
77.5 cm
63 cm
66 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: