Fotel wypoczynkowy Desert - Soil

Ferm Living

Fotel wypoczynkowy Desert - Soil
  • Fotel wypoczynkowy Desert - Soil
  • Fotel wypoczynkowy Desert - Soil
  • Fotel wypoczynkowy Desert - Soil
  • Fotel wypoczynkowy Desert - Soil
  • Fotel wypoczynkowy Desert - Soil
Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Soil - Meble ogrodowe
Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Soil - Meble ogrodowe Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Soil - Meble ogrodowe Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Soil - Meble ogrodowe Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Soil - Meble ogrodowe Ferm Living - Fotel wypoczynkowy Desert - Soil - Meble ogrodowe
Cena
1 500,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Krzesło Desert Lounge Chair Soil to niezwykle funkcjonalny projekt marki Ferm Living. To modernistyczny leżak o wdzięcznym profilu. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo i występuje w dwóch wykończeniach: czarnym i piaskowym. Projekt jest nie tylko piękny i funkcjonalny, ale także ekologiczny –  ręcznie tkane siedzisko tekstylne wykonano w całości z przetworzonego pokonsumenckiego plastiku. 

Jedno siedzisko Desert Lounge Chair wykonane jest z przędzy utworzonej z aż 53 plastikowych butelek PET. Choć mogłoby się wydawać, że siedzisko wykonane z plastiku jest twarde – po przetworzeniu delikatna przędza zapewnia 100% wygody. Dodatkowym atutem jest fakt, że siedzisko jest zdejmowane i można je prać w delikatnym trybie w 30°C.

Doskonale nada się zarówno do użytku wewnętrznego, tworząc przyjemne miejsce odpoczynku w salonie, ale także na zewnątrz – pełne słońca wiosenne i letnie dni spędzone na świeżym powietrzu będą jeszcze przyjemniejsze w wygodnym Desert Lounge Chair Soil. 

Projekt nabiera nowoczesnego wyrazu dzięki modnej kolorystyce – beżowo-szare siedzisko w połączeniu z jednym wyrazistym elementem – czarnym paskiem po środku, prezentuje się niezwykle ciekawie. W asortymencie posiadamy leżak Desert Lounge Chair w szerokiej gamie kolorystycznej. 

Szczegóły produktu
1103572862
77.5 cm
63 cm
66 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: