Desert Stool- Olive

Ferm Living

Desert Stool- Olive
  • Desert Stool- Olive
Ferm Living - Desert Stool- Olive - Meble ogrodowe
Cena
570,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Stołek Desert to funkcjonalna i bardzo wygodna propozycja marki Ferm Living. Jest to projekt kompatybilny z fotelami/leżakami tej samej marki. Razem tworzą niezwykle stylowy i elegancki zestaw wypoczynkowy zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. 

Oto modernistyczny stołek o wdzięcznym profilu. Desert Stool jest nie tylko piękny i funkcjonalny, ale także ekologiczny – jego ręcznie tkane siedzisko tekstylne wykonano w całości z przetworzonego pokonsumenckiego plastiku. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo i występuje w trzech wykończeniach: czarnym, piaskowym i oliwkowym.

Desert Stool Olive to projekt, który nabiera nowoczesnego wyrazu dzięki modnej kolorystyce – oliwkowe siedzisko prezentuje się bardzo elegancko. Jest też niezwykle minimalistyczne, dzięki temu nie przytłoczy przestrzeni, w której się znajdzie, a w delikatny sposób ją dopełni.

Choć mogłoby się wydawać, że siedzisko wykonane z plastiku jest twarde – po przetworzeniu delikatna przędza zapewnia 100% wygody. Jedno siedzisko Desert Stool wykonane jest z przędzy utworzonej z aż 17 plastikowych butelek PET. W asortymencie posiadamy Desert Stool w szerokiej gamie kolorystycznej – można je dowolnie mieszać i łączyć tworząc nietuzinkową kolekcję.

Szczegóły produktu
1104263830
41.4 cm
41.2 cm
41.6 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: