Fotel Ocean

Mater Design

Fotel Ocean
  • Fotel Ocean
  • Fotel Ocean
  • Fotel Ocean
  • Fotel Ocean
  • Fotel Ocean
Mater Design - Fotel Ocean - Meble ogrodowe
Mater Design - Fotel Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Fotel Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Fotel Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Fotel Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Fotel Ocean - Meble ogrodowe
Cena
1 730,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Ocean Lounge Chair to kolejny element i rozszerzenie wyjątkowej kolekcji stołów i krzeseł marki Mater Design. Pierwotnie zaprojektowane w 1955 roku, teraz powróciły  w całkowicie ekologicznej formie. Nazwa jest tutaj nieprzypadkowa – niskie krzesło Ocean powstało z plastikowych odpadów oceanicznych.

Ocean Lounge Chair realizuje cele zrównoważonego rozwoju w zakresie ochrony „życia pod wodą”. Kolekcja Ocean Nanny Ditzel reprezentuje zrównoważone i innowacyjne myślenie i otrzymała w związku z tym nagrodę Wallpaper * Magazines Design Award na początku 2019 roku.

Fotel Ocean, poza tym, że jest piękny, minimalistyczny i lekki w wyrazie, jest rozwiązaniem zapobiegającym zanieczyszczaniu oceanów na świecie. Cała seria Ocean charakteryzuje się lekką konstrukcją z powtarzającymi się listwami i metalową podstawą. Wszystko to jest wykonane i przetestowane do użytku zewnętrznego. Dodatkowo, wyszła spod ręki jednej z najbardziej znanych projektantek stulecia – Nanny Ditzel.

Do utworzenia jednego krzesła zużywa się 1,2 kg plastikowych odpadów oceanicznych. Rama wykonana jest ze stali i wykończona brązem. Dodatkowym atutem jest fakt, że kolekcja Ocean jest przeznaczona do dalszego recyklingu, co oznacza, że projekt pozwala każdemu komponentowi w najczystszej postaci na recykling do ponownej produkcji. 

Szczegóły produktu
09331
67 cm
72 cm
63 cm
39 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: