Fuori Serving Trolley

SKAGERAK

Fuori Serving Trolley
  • Fuori Serving Trolley
  • Fuori Serving Trolley
SKAGERAK - Fuori Serving Trolley - Meble ogrodowe
SKAGERAK - Fuori Serving Trolley - Meble ogrodowe SKAGERAK - Fuori Serving Trolley - Meble ogrodowe
Cena
2 900,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fuori serving trolley - podręczny stolik - barek do użytku zewnętrznego w twoim ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Kolekcja Fuori to kompilacja luksusu i funkcjonalności. malowane proszkowo aluminium sprawia, że Fuori stolik - barek jest lekki i ma architektoniczną strukturę, wzmocnioną zaokrąglonym profilem i czystymi liniami. Z biegiem czasu i użytkowania drewno tekowe stolika nabierze patyny i srebrno - szarego odcienia - stolik nabierze nowego charakteru. 

Produkt został wykonany z certyfikowanego FCS w 100% drewna tekowego z Centralnej Ameryki i Brazylii. Produkująca półkę duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości. Drewno tekowe można czyścić przeznaczonymi do tego celu środkami. Wraz z upływem czasu drewno tekowe będzie zmieniało kolor na piękną srebrzystą szarość. Jeśli chcesz zachować miodowo-złoty odcień drewna zaimpregnuj meble przeznaczonym do tego olejem. W okresie zimowym rekomendujemy przechowywanie mebli w możliwie najmniej ogrzewanym pomieszczeniu. 

Produkująca półkę duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości.
 


Produkt na zamówienie, Czas oczekiwania 4 tygodnie. Zapewnimy darmową dostawę.
Szczegóły produktu
SG-0073138-1
76 cm
75 cm
48 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: