Krzesło ogrodowe Ocean

Mater Design

Krzesło ogrodowe Ocean
  • Krzesło ogrodowe Ocean
  • Krzesło ogrodowe Ocean
  • Krzesło ogrodowe Ocean
  • Krzesło ogrodowe Ocean
  • Krzesło ogrodowe Ocean
Mater Design - Krzesło ogrodowe Ocean - Meble ogrodowe
Mater Design - Krzesło ogrodowe Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Krzesło ogrodowe Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Krzesło ogrodowe Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Krzesło ogrodowe Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Krzesło ogrodowe Ocean - Meble ogrodowe
Cena
1 500,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Ocean Chair to element wyjątkowej kolekcji stołów i krzeseł marki Mater Design. Pierwotnie zaprojektowane w 1955 roku, teraz powróciły  w całkowicie ekologicznej formie. Nazwa jest tutaj nieprzypadkowa – krzesło Ocean powstało z plastikowych odpadów oceanicznych.

Krzesło Ocean, poza tym, że zachwyca minimalistycznym designem i lekkością formy, jest rozwiązaniem zapobiegającym zanieczyszczaniu oceanów na świecie. Cała seria Ocean charakteryzuje się lekką konstrukcją z powtarzającymi się listwami i metalową podstawą. Wszystko to jest wykonane i przetestowane do użytku zewnętrznego. Dodatkowo, wyszła spod ręki jednej z najbardziej znanych projektantek stulecia – Nanny Ditzel.

Ocean Chair realizuje cele zrównoważonego rozwoju w zakresie ochrony „życia pod wodą”. Kolekcja Ocean Nanny Ditzel reprezentuje zrównoważone i innowacyjne myślenie i otrzymała w związku z tym nagrodę Wallpaper * Magazines Design Award na początku 2019 roku.

Do utworzenia jednego krzesła zużywa się 960 g plastikowych odpadów oceanicznych. Rama wykonana jest ze stali i wykończona brązem. Dodatkowym atutem jest fakt, że kolekcja Ocean jest przeznaczona do dalszego recyklingu, co oznacza, że projekt pozwala każdemu komponentowi w najczystszej postaci na recykling do ponownej produkcji. 

Szczegóły produktu
09301
81 cm
60 cm
56 cm
46 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: