Niski stolik Ocean

Mater Design

Niski stolik Ocean
  • Niski stolik Ocean
  • Niski stolik Ocean
  • Niski stolik Ocean
  • Niski stolik Ocean
Mater Design - Niski stolik Ocean - Meble ogrodowe
Mater Design - Niski stolik Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Niski stolik Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Niski stolik Ocean - Meble ogrodowe Mater Design - Niski stolik Ocean - Meble ogrodowe
Cena
1 730,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Niski stolik Ocean to rozszerzenie wyjątkowej kolekcji stołów i krzeseł marki Mater Design. Pierwotnie zaprojektowane w 1955 roku, teraz powróciły  w całkowicie ekologicznej formie. Nazwa jest tutaj nieprzypadkowa – Ocean Lounge Table powstał z plastikowych odpadów oceanicznych.

Do utworzenia jednego stolika zużywa się 1,2 kg plastikowych odpadów oceanicznych. Rama wykonana jest ze stali i wykończona brązem. Dodatkowym atutem jest fakt, że kolekcja Ocean jest przeznaczona do dalszego recyklingu, co oznacza, że projekt pozwala każdemu komponentowi w najczystszej postaci na recykling do ponownej produkcji.

Stolik kawowy Ocean jest więc rozwiązaniem zapobiegającym zanieczyszczaniu oceanów na świecie. Dodatkowo, wyszedł spod ręki jednej z najbardziej znanych projektantek stulecia – Nanny Ditzel. Cała seria Ocean charakteryzuje się lekką konstrukcją z powtarzającymi się listwami i metalową podstawą. Wszystko to jest wykonane i przetestowane do użytku zewnętrznego.

Ocean Lounge Table realizuje cele zrównoważonego rozwoju w zakresie ochrony „życia pod wodą”. Kolekcja Ocean Nanny Ditzel reprezentuje zrównoważone i innowacyjne myślenie i otrzymała w związku z tym nagrodę Wallpaper * Magazines Design Award na początku 2019 roku.

Szczegóły produktu
30 cm
70 cm
70 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: