Ocean Stół, Large

Mater Design

Ocean Stół, Large
  • Ocean Stół, Large
  • Ocean Stół, Large
  • Ocean Stół, Large
  • Ocean Stół, Large
  • Ocean Stół, Large
Mater Design - Ocean Stół, Large - Meble ogrodowe
Mater Design - Ocean Stół, Large - Meble ogrodowe Mater Design - Ocean Stół, Large - Meble ogrodowe Mater Design - Ocean Stół, Large - Meble ogrodowe Mater Design - Ocean Stół, Large - Meble ogrodowe Mater Design - Ocean Stół, Large - Meble ogrodowe
Cena
2 646,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Czteroosobowy stół Ocean to rozszerzenie wyjątkowej kolekcji stołów i krzeseł marki Mater Design. Pierwotnie zaprojektowane w 1955 roku, teraz powróciły  w całkowicie ekologicznej formie. Nazwa jest tutaj nieprzypadkowa – Ocean Table powstał z plastikowych odpadów oceanicznych.

Stół Ocean 4-osobowy jest więc rozwiązaniem zapobiegającym zanieczyszczaniu oceanów na świecie. Dodatkowo, wyszedł spod ręki jednej z najbardziej znanych projektantek stulecia – Nanny Ditzel. Cała seria Ocean charakteryzuje się lekką konstrukcją z powtarzającymi się listwami i metalową podstawą. Wszystko to jest wykonane i przetestowane do użytku zewnętrznego.

Ocean Table 4 pers. realizuje cele zrównoważonego rozwoju w zakresie ochrony „życia pod wodą”. Ocean Nanny Ditzel reprezentuje zrównoważone i innowacyjne myślenie i otrzymał w związku z tym nagrodę Wallpaper * Magazines Design Award na początku 2019 roku.

Do utworzenia jednego stołu zużywa się 2,8 kg plastikowych odpadów oceanicznych. Rama wykonana jest ze stali i wykończona brązem. Dodatkowym atutem jest fakt, że kolekcja Ocean jest przeznaczona do dalszego recyklingu, co oznacza, że projekt pozwala każdemu komponentowi w najczystszej postaci na recykling do ponownej produkcji.

Szczegóły produktu
09321
74 cm
70cm
140 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: