Palissade Barstool

HAY

Palissade Barstool
  • Palissade Barstool
  • Palissade Barstool
HAY - Palissade Barstool - Meble ogrodowe
HAY - Palissade Barstool - Meble ogrodowe HAY - Palissade Barstool - Meble ogrodowe
Cena
1 770,00 zł
1 416,00 zł Brutto -20%
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Kultowe meble Palissade marki HAY to wybór idealny do ogrodu, na balkony i tarasy, a także do przestrzeni wewnętrznych. Niezależnie od tego, czy urządzasz prywatny ogród, czy ogródek przy barze lub restauracji, stołek barowy Palissade Bar Stool to wybór dla Ciebie.

Palissade Bar Stool to mebel uniwersalny, zaprojektowany z myślą o różnorodnych środowiskach: kawiarniach, restauracjach, ogrodach, tarasach i balkonach. Wykonany jest ze stali malowanej proszkowo i jest rozwiązaniem wygodnym i trwałym. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. 

Kolekcję Palissade zaprojektowano tak, by łączyła zasadę symetrycznej geometrii. To synonim wizualnej prostoty i elegancji. Meble Palissade są niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć oraz, rzecz jasna, ilości miejsca, którym dysponujemy.

Meble Palissade składają się z 13 różnych elementów – stołków, ław, krzeseł, stołów, leżaków i sof – wszystkie spójne graficznie i posiadające te same cechy: są mocne, ale bez wrażenia nieporęczności i eleganckie, ale bez nadmiernej delikatności.

Stołki barowe Palissade Bar Stool oraz pozostałe meble z tej kolekcji zaprojektowane są tak, by bez trudu zintegrować się z naturalnym krajobrazem lub otoczeniem miejskim. To meble na lata, które z upływem czasu staną się jeszcze piękniejsze.

Czas realizacji 4-8 tygodni.

Szczegóły produktu
8120211009000
78 cm
38 cm
45 cm
Stal malowana proszkowo.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: