Palissade Bench

HAY

Palissade Bench
  • Palissade Bench
  • Palissade Bench
  • Palissade Bench
  • Palissade Bench
  • Palissade Bench
HAY - Palissade Bench - Meble ogrodowe
HAY - Palissade Bench - Meble ogrodowe HAY - Palissade Bench - Meble ogrodowe HAY - Palissade Bench - Meble ogrodowe HAY - Palissade Bench - Meble ogrodowe HAY - Palissade Bench - Meble ogrodowe
Cena
2 375,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Ławka Palissade Bench marki HAY to element kultowej kolekcji mebli ogrodowych. Świetnie nada się do ogrodu, na tarasy lub balkony Meble ogrodowe Palissade są uniwersalne, zaprojektowane z myślą o różnorodnych środowiskach: kawiarniach, restauracjach, ogrodach, tarasach i balkonach.

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć oraz, rzecz jasna, ilości miejsca, którym dysponujemy.

Meble Palissade składają się z 13 różnych elementów – stołków, ław, krzeseł, stołów, leżaków i sof – wszystkie spójne graficznie i posiadające te same cechy: są mocne, ale bez wrażenia nieporęczności i eleganckie, ale bez nadmiernej delikatności.

Ławka ogrodowa Palissade Bench wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. To niezwykle trwałe, solidne i designerskie rozwiązanie.

Palissade Bench oraz pozostałe meble z tej kolekcji zaprojektowane są tak, by bez trudu zintegrować się z naturalnym krajobrazem lub otoczeniem miejskim. To meble na lata, które z upływem czasu staną się jeszcze piękniejsze.

Czas realizacji 4-6 tygodni.

Szczegóły produktu
8120451109000
45 cm
120 cm
42 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: