Palissade Chaise Longue

HAY

Palissade Chaise Longue
 • Palissade Chaise Longue
 • Palissade Chaise Longue
 • Palissade Chaise Longue
 • Palissade Chaise Longue
 • Palissade Chaise Longue
 • Palissade Chaise Longue
 • Palissade Chaise Longue
 • Palissade Chaise Longue
HAY - Palissade Chaise Longue - Meble ogrodowe
HAY - Palissade Chaise Longue - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue - Meble ogrodowe
Cena
3 460,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

 • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
 • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
 • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Szezlong Palissade Chaise Longue to najmłodszy z kolekcji tych wyjątkowych mebli ogrodowych. Choć zaprojektowano go w tym samym czasie, co pozostałych członków rodziny, jego kształt okazał się trudniejszy do wykonania, dlatego poświęcono mu więcej czasu.

To bardzo elegancki leżak o zakrzywionej ramie, które dopasowuje się do ciała w pozycji leżącej, zapewniając mu optymalne wsparcie. Wdzięczna sylwetka i wysoki komfort użytkowania sprawiają, że to idealny dodatek do każdej przestrzeni zewnętrznej, od tarasu lub balkonu, po ogrody.

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od ilości miejsca do zagospodarowania oraz efektu, który chcemy osiągnąć.

Leżak Palissade Chaise Longue wykonany jest ze stali malowanej proszkowo i jest rozwiązaniem wygodnym i trwałym, a z biegiem czasu będzie jeszcze piękniejszy. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. 

Przepiękne i eleganckie meble ogrodowe Palissade marki HAY to wybór idealny do ogrodu, na balkony i tarasy. Szezlong Palissade Chaise Longue to mebel uniwersalny, zaprojektowany z myślą o różnorodnych środowiskach: kawiarniach, restauracjach, ogrodach, tarasach i balkonach.

Meble Palissade składają się z 14 różnych elementów – stołków, ław, krzeseł, stołów, leżaków i sof – wszystkie spójne graficznie i posiadające te same cechy: są mocne, ale bez wrażenia nieporęczności i eleganckie, ale bez nadmiernej delikatności.

Palissade Chaise Longue oraz pozostałe meble z tej kolekcji zaprojektowane są tak, by bez trudu zintegrować się z naturalnym krajobrazem lub otoczeniem miejskim. To meble na lata, które z upływem czasu staną się jeszcze piękniejsze.

Szczegóły produktu
9393771509000
70 cm
65.5 cm
164.5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: