Palissade Chaise Longue Headrest Cushion

HAY

Palissade Chaise Longue Headrest Cushion
  • Palissade Chaise Longue Headrest Cushion
  • Palissade Chaise Longue Headrest Cushion
  • Palissade Chaise Longue Headrest Cushion
HAY - Palissade Chaise Longue Headrest Cushion - Meble ogrodowe
HAY - Palissade Chaise Longue Headrest Cushion - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Headrest Cushion - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Headrest Cushion - Meble ogrodowe
Cena
180,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Poduszka pod głowę Palissade Chaise Longue Headrest Cushion to dodatkowe wsparcie dla głowy kompatybilne z leżakiem Palissade Chaise Longue. To bardzo elegancki leżak o zakrzywionej ramie, które dopasowuje się do ciała w pozycji leżącej, zapewniając mu optymalne wsparcie. Dzięki poduszce odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.

Wdzięczna sylwetka i wysoki komfort użytkowania sprawiają, że to idealny dodatek do każdej przestrzeni zewnętrznej, od tarasu lub balkonu, po ogrody. To najmłodszy z kolekcji tych wyjątkowych mebli ogrodowych. Choć zaprojektowano go w tym samym czasie, co pozostałych członków rodziny, jego kształt okazał się trudniejszy do wykonania, dlatego poświęcono mu więcej czasu.

Leżak Palissade Chaise Longue wykonany jest ze stali malowanej proszkowo i jest rozwiązaniem wygodnym i trwałym, a z biegiem czasu będzie jeszcze piękniejszy. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. 

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od ilości miejsca do zagospodarowania oraz efektu, który chcemy osiągnąć.

Szczegóły produktu
8121001009000
14 cm
46.5 cm

Specyficzne kody

ean13
5610441290547

Inne produkty w tej kategorii: