Palissade Chaise Longue Hot Galvanised

HAY

Palissade Chaise Longue Hot Galvanised
  • Palissade Chaise Longue Hot Galvanised
  • Palissade Chaise Longue Hot Galvanised
  • Palissade Chaise Longue Hot Galvanised
  • Palissade Chaise Longue Hot Galvanised
  • Palissade Chaise Longue Hot Galvanised
  • Palissade Chaise Longue Hot Galvanised
  • Palissade Chaise Longue Hot Galvanised
HAY - Palissade Chaise Longue Hot Galvanised - Meble ogrodowe
HAY - Palissade Chaise Longue Hot Galvanised - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Hot Galvanised - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Hot Galvanised - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Hot Galvanised - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Hot Galvanised - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Hot Galvanised - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Hot Galvanised - Meble ogrodowe
Cena
4 430,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Szezlong Palissade Chaise Longue Hot Galvanised to bardzo elegancki leżak o zakrzywionej ramie, które dopasowuje się do ciała w pozycji leżącej, zapewniając mu optymalne wsparcie. Wdzięczna sylwetka i wysoki komfort użytkowania sprawiają, że to idealny dodatek do każdej przestrzeni zewnętrznej, od tarasu lub balkonu, po ogrody.

To najmłodszy z kolekcji tych wyjątkowych mebli ogrodowych. Choć zaprojektowano go w tym samym czasie, co pozostałych członków rodziny, jego kształt okazał się trudniejszy do wykonania, dlatego poświęcono mu więcej czasu.

Leżak Palissade Chaise Longue Hot Galvanised wykonany jest ze stali galwanizowanej i jest rozwiązaniem wygodnym i trwałym, a z biegiem czasu będzie jeszcze piękniejszy. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. 

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od ilości miejsca do zagospodarowania oraz efektu, który chcemy osiągnąć.

Szezlong Palissade Chaise Longue Hot Galvanised to mebel uniwersalny, zaprojektowany z myślą o różnorodnych środowiskach: kawiarniach, restauracjach, ogrodach, tarasach i balkonach.

Palissade Chaise Longue Hot Galvanised oraz pozostałe meble z tej kolekcji zaprojektowane są tak, by bez trudu zintegrować się z naturalnym krajobrazem lub otoczeniem miejskim. To meble na lata, które z upływem czasu staną się jeszcze piękniejsze.

Meble Palissade składają się z 14 różnych elementów – stołków, ław, krzeseł, stołów, leżaków i sof – wszystkie spójne graficznie i posiadające te same cechy: są mocne, ale bez wrażenia nieporęczności i eleganckie, ale bez nadmiernej delikatności.

Szczegóły produktu
939378
70 cm
65.5 cm
164.5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: