Palissade Chaise Longue Quilted Cushion

HAY

Palissade Chaise Longue Quilted Cushion
  • Palissade Chaise Longue Quilted Cushion
  • Palissade Chaise Longue Quilted Cushion
  • Palissade Chaise Longue Quilted Cushion
HAY - Palissade Chaise Longue Quilted Cushion - Meble ogrodowe
HAY - Palissade Chaise Longue Quilted Cushion - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Quilted Cushion - Meble ogrodowe HAY - Palissade Chaise Longue Quilted Cushion - Meble ogrodowe
Cena
490,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Poduszka Palissade Chaise Longue Quilted Cushion to dodatkowa, miękka i przyjemna w dotyku osłonka kompatybilna z leżakiem Palissade Chaise Longue. To bardzo elegancki leżak o zakrzywionej ramie, które dopasowuje się do ciała w pozycji leżącej, zapewniając mu optymalne wsparcie. Dzięki tej poduszce odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.

Wdzięczna sylwetka i wysoki komfort użytkowania sprawiają, że to idealny dodatek do każdej przestrzeni zewnętrznej, od tarasu lub balkonu, po ogrody. To najmłodszy z kolekcji tych wyjątkowych mebli ogrodowych. Choć zaprojektowano go w tym samym czasie, co pozostałych członków rodziny, jego kształt okazał się trudniejszy do wykonania, dlatego poświęcono mu więcej czasu.

Leżak Palissade Chaise Longue wykonany jest ze stali galwanizowanej i jest rozwiązaniem wygodnym i trwałym, a z biegiem czasu będzie jeszcze piękniejszy. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. 

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od ilości miejsca do zagospodarowania oraz efektu, który chcemy osiągnąć.

Szczegóły produktu
8120991009000
49.5 cm
195 cm

Specyficzne kody

ean13
5610441290516

Inne produkty w tej kategorii: