Palissade Lounge Chair High

HAY

Palissade Lounge Chair High
  • Palissade Lounge Chair High
  • Palissade Lounge Chair High
  • Palissade Lounge Chair High
  • Palissade Lounge Chair High
HAY - Palissade Lounge Chair High - Meble ogrodowe
HAY - Palissade Lounge Chair High - Meble ogrodowe HAY - Palissade Lounge Chair High - Meble ogrodowe HAY - Palissade Lounge Chair High - Meble ogrodowe HAY - Palissade Lounge Chair High - Meble ogrodowe
Cena
3 115,00 zł
2 492,00 zł Brutto -20%
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Wysoki fotel ogrodowy marki HAY to element kultowej kolekcji mebli ogrodowych. Świetnie nada się do ogrodu, na tarasy lub balkony. Meble ogrodowe Palissade są uniwersalne, zaprojektowane z myślą o różnorodnych środowiskach: kawiarniach, restauracjach, ogrodach, tarasach i balkonach.

Skandynawskie meble ogrodowe Palissade składają się z 13 różnych elementów – stołków, ław, krzeseł, stołów, leżaków i sof – wszystkie spójne graficznie i posiadające te same cechy: są mocne, ale bez wrażenia nieporęczności i eleganckie, ale bez nadmiernej delikatności.

Fotel ogrodowy Palissade Lounge Chair wykonany jest ze stali malowanej proszkowo. Występuje w trzech wariantach kolorystycznych. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. To niezwykle trwałe, solidne i designerskie rozwiązanie.

Palissade Lounge Chair High oraz pozostałe meble z tej kolekcji zaprojektowane są tak, by bez trudu zintegrować się z naturalnym krajobrazem lub otoczeniem miejskim. To meble na lata, które z upływem czasu staną się jeszcze piękniejsze.

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć oraz, rzecz jasna, ilości miejsca, którym dysponujemy.

Czas realizacji 4-6 tygodni.

Szczegóły produktu
8120331109000
88 cm
73 cm
92 cm
38 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: