Palissade Lounge Chair low

HAY

Palissade Lounge Chair low
  • Palissade Lounge Chair low
  • Palissade Lounge Chair low
  • Palissade Lounge Chair low
  • Palissade Lounge Chair low
HAY - Palissade Lounge Chair low - Meble ogrodowe
HAY - Palissade Lounge Chair low - Meble ogrodowe HAY - Palissade Lounge Chair low - Meble ogrodowe HAY - Palissade Lounge Chair low - Meble ogrodowe HAY - Palissade Lounge Chair low - Meble ogrodowe
Cena
2 635,00 zł
2 108,00 zł Brutto -20%
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Niski fotel ogrodowy marki HAY to element kultowej kolekcji mebli ogrodowych. Świetnie nada się do ogrodu, na tarasy lub balkony. Meble ogrodowe Palissade są uniwersalne, zaprojektowane z myślą o różnorodnych środowiskach: kawiarniach, restauracjach, ogrodach, tarasach i balkonach.

Fotel ogrodowy Palissade wykonany jest ze stali malowanej proszkowo. Występuje w trzech wariantach kolorystycznych. Kolekcję zaprojektowali francuscy bracia: Ronan i Erwan Bouroullec. To niezwykle trwałe, solidne i designerskie rozwiązanie.

Skandynawskie meble ogrodowe Palissade składają się z 13 różnych elementów – stołków, ław, krzeseł, stołów, leżaków i sof – wszystkie spójne graficznie i posiadające te same cechy: są mocne, ale bez wrażenia nieporęczności i eleganckie, ale bez nadmiernej delikatności.

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć oraz, rzecz jasna, ilości miejsca, którym dysponujemy.

Palissade Lounge Chair oraz pozostałe meble z tej kolekcji zaprojektowane są tak, by bez trudu zintegrować się z naturalnym krajobrazem lub otoczeniem miejskim. To meble na lata, które z upływem czasu staną się jeszcze piękniejsze.

Czas realizacji 4-6 tygodni.

Szczegóły produktu
8120311109000
70 cm
73 cm
81 cm
38 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: