Picnic Table

SKAGERAK

Picnic Table
  • Picnic Table
  • Picnic Table
  • Picnic Table
  • Picnic Table
SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe
SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe SKAGERAK - Picnic Table - Meble ogrodowe
Cena
3 281,00 zł Brutto
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Picnic Table

Projekt: Herman Studio

Stół Picnic wykonany jest z aluminium. Elegancka i komfortowa, prosta forma. Bardzo lekka. Prosto składa się prawie całkowicie i dzięki temu zajmuje niewiele miejsca. Proste, dobre wykonanie, doskonała jakość. Łatwy do przenoszenia dzięki rączce wkomponowanej w blat.

Duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości. Drewno tekowe do produkcji tego stołu pochodzi z plantacji w Trinidadzie i Indonezji. 
Drewno tekowe można czyścić przeznaczonymi do tego celu środkami. Wraz z upływem czasu drewno tekowe będzie zmieniało kolor na piękną srebrzystą szarość. Jeśli chcesz zachować miodowo-złoty odcień drewna zaimpregnuj meble przeznaczonym do tego olejem. W okresie zimowym rekomendujemy przechowywanie mebli w możliwie najmniej ogrzewanym pomieszczeniu. 


Produkt na zamówienie, Czas oczekiwania 4 tygodnie. Zapewnimy darmową dostawę.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego modelu skontaktuj się z nami pisząc na info@designzoo.pl. Pamiętaj, że posiadamy w ofercie wszystkie meble marki SKAGERAK. 

Szczegóły produktu
1560082
73 cm
105 cm
85 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: