Reform Bench

SKAGERAK

Reform Bench
  • Reform Bench
  • Reform Bench
  • Reform Bench
  • Reform Bench
SKAGERAK - Reform Bench - Meble ogrodowe
SKAGERAK - Reform Bench - Meble ogrodowe SKAGERAK - Reform Bench - Meble ogrodowe SKAGERAK - Reform Bench - Meble ogrodowe SKAGERAK - Reform Bench - Meble ogrodowe
Cena
3 596,00 zł Brutto
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

SKAGERAK Reform Bench

Projekt: Louise Hederstrom

Ławka Reform wykonana jest z aluminium i w zależności od wersji również z drewna. Elegancka i prosta forma. Siedzisko ławki aluminiowej, można przykręcić odwrotnie tworząc coś w rodzaju ogrodowego kwietnika. Proste, dobre wykonanie, doskonała jakość. 

Duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości. Drewno tekowe do produkcji tego stołu pochodzi z plantacji w Trinidadzie i Indonezji. 

Drewno tekowe można czyścić przeznaczonymi do tego celu środkami. Wraz z upływem czasu drewno tekowe będzie zmieniało kolor na piękną srebrzystą szarość. Jeśli chcesz zachować miodowo-złoty odcień drewna zaimpregnuj meble przeznaczonym do tego olejem. W okresie zimowym rekomendujemy przechowywanie mebli w możliwie najmniej ogrzewanym pomieszczeniu. 

Produkt na zamówienie, Czas oczekiwania 4 tygodnie.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego modelu skontaktuj się z nami pisząc na info@designzoo.pl. Pamiętaj, że posiadamy w ofercie wszystkie meble marki SKAGERAK. 

Szczegóły produktu
1560027
45,5 cm
110 cm
40 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: