Selandia 2-seater chair

SKAGERAK

Selandia 2-seater chair
  • Selandia 2-seater chair
  • Selandia 2-seater chair
  • Selandia 2-seater chair
  • Selandia 2-seater chair
SKAGERAK - Selandia 2-seater chair - Meble ogrodowe
SKAGERAK - Selandia 2-seater chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Selandia 2-seater chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Selandia 2-seater chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Selandia 2-seater chair - Meble ogrodowe
Cena
4 190,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Selandia 2 seater -  to esencja skandynawskiego lata. Seria Selandia charakteryzuje się dużą różnorodnością i nieskończoną liczbą kombinacji poszczególnych mebli. Każda sztuka została tak zaprojektowana, by po złożeniu zajmować jak najmniej miejsca. Selandia 2-seater to nowy sposób na miłe spędzenie czasu na zewnątrz. To siedzisko w stylu tête-a-tête, eleganckie podwójne krzesło, urocze w swojej sylwetce i bardzo romantyczne. Krzesło, podobnie jak cała seria, zostało wykonane z drewna tekowego. 

Produkująca półkę duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości. Drewno tekowe do produkcji tego stołu pochodzi z plantacji w Trinidadzie i Indonezji. Drewno tekowe można czyścić przeznaczonymi do tego celu środkami. Wraz z upływem czasu drewno tekowe będzie zmieniało kolor na piękną srebrzystą szarość. Jeśli chcesz zachować miodowo-złoty odcień drewna zaimpregnuj meble przeznaczonym do tego olejem. W okresie zimowym rekomendujemy przechowywanie mebli w możliwie najmniej ogrzewanym pomieszczeniu. 

Produkt na zamówienie, Czas oczekiwania 4 tygodnie. Zapewnimy darmową dostawę.
Szczegóły produktu
S1400516
87 cm
100 cm
58 cm
44 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: