Selandia chair

SKAGERAK

Selandia chair
  • Selandia chair
  • Selandia chair
  • Selandia chair
  • Selandia chair
SKAGERAK - Selandia chair - Meble ogrodowe
SKAGERAK - Selandia chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Selandia chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Selandia chair - Meble ogrodowe SKAGERAK - Selandia chair - Meble ogrodowe
Cena
1 790,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Selandia chair - to nadmorska bryza w letnim domu, letni wiaterek na balkonie i wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi w ogrodzie. Krzesło Selandia wykonane z drewna tekowego ma w sobie nordycką nostalgię ale z lekkim francuskim akcentem. Eleganckie i komfortowe z lekko zaokrągloną sylwetką - złożone na płasko nie zajmuje wcale miejsca. Proste, dobre wykonanie i doskonałej jakości drewno. 

Produkująca półkę duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości. Drewno tekowe do produkcji tego stołu pochodzi z plantacji w Trinidadzie i Indonezji. 
Drewno tekowe można czyścić przeznaczonymi do tego celu środkami. Wraz z upływem czasu drewno tekowe będzie zmieniało kolor na piękną srebrzystą szarość. Jeśli chcesz zachować miodowo-złoty odcień drewna zaimpregnuj meble przeznaczonym do tego olejem. W okresie zimowym rekomendujemy przechowywanie mebli w możliwie najmniej ogrzewanym pomieszczeniu. 

Produkt na zamówienie, Czas oczekiwania 4 tygodnie. Zapewnimy darmową dostawę.
Szczegóły produktu
S1400503
85,5 cm
44,5 cm
47,5 cm
45 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: