Selandia table round Ø 94 składany

SKAGERAK

Selandia table round Ø 94 składany
  • Selandia table round Ø 94 składany
  • Selandia table round Ø 94 składany
  • Selandia table round Ø 94 składany
  • Selandia table round Ø 94 składany
SKAGERAK - Selandia table round Ø 94 składany - Meble ogrodowe
SKAGERAK - Selandia table round Ø 94 składany - Meble ogrodowe SKAGERAK - Selandia table round Ø 94 składany - Meble ogrodowe SKAGERAK - Selandia table round Ø 94 składany - Meble ogrodowe SKAGERAK - Selandia table round Ø 94 składany - Meble ogrodowe
Cena
3 899,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Selandia table 94 cm - to nadmorska bryza w letnim domu, letni wiaterek na balkonie i wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi w ogrodzie. Ten okrągły stół wykonany z drewna tekowego doskonale się sprawdzi w niewielkich, wystawionych na słońce przestrzeniach. Jeśli jest taka konieczność, albo po prostu tak Ci będzie najwygodniej - możesz złożyć jedną z połówek blatu. Do przechowywania na czas zimy składamy obie części blatu i nóżki. 

Produkująca półkę duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. To dlatego materiały, których firma używa do produkcji mebli pochodzą z certyfikowanych źródeł i są najwyższej jakości. Drewno tekowe do produkcji tego stołu pochodzi z plantacji w Trinidadzie i Indonezji.
Drewno tekowe można czyścić przeznaczonymi do tego celu środkami. Wraz z upływem czasu drewno tekowe będzie zmieniało kolor na piękną srebrzystą szarość. Jeśli chcesz zachować miodowo-złoty odcień drewna zaimpregnuj meble przeznaczonym do tego olejem. W okresie zimowym rekomendujemy przechowywanie mebli w możliwie najmniej ogrzewanym pomieszczeniu. 

Produkt na zamówienie, Czas oczekiwania 4 tygodnie. Zapewnimy darmową dostawę.

Szczegóły produktu
S1400519
73 cm
94 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: