String Garden III

String

String Garden III
  • String Garden III
  • String Garden III
String - String Garden III - Meble ogrodowe
String - String Garden III - Meble ogrodowe String - String Garden III - Meble ogrodowe
Cena
2 200,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

String Garden III - regał metalowy, galwanizowany. Wiosną 2019 string® system otworzył drzwi i zrobił krok wychodząc na zewnątrz! Teraz możesz cieszyć się swoim zestawem półeczek gdziekolwiek zechcesz i nie musisz się ograniczać do czterech ścian pokoju :) Galwanizowany metal można bowiem umiejscowić na świeżym powietrzu ie martwiąc się o warunki atmosferyczne. Jedyne, co może się stać to delikatne starzenie się Twoich półek w miły dla oka, naturalny sposób.

Prezentowany regał posiada 9 półek, w tym 3 z nich o wysokim brzegu. Wszystkie półki są dziurkowane. Półki można oczywiście umieszczać na dowolnych wysokościach. Regał opiera się o podłogę i także o ścianę, do której mocowane są boczki.

  • 2x  SW5030-11-2    Wall Panel h50 x d30 cm Galvanised (2-pak)
  • 1x  MSL5830-11-1  Metal Shelf Low w58 x d30 cm Galvanised
  • 2x  MSH5830-11-1  Metal Shelf High w58 x d30 cm Galvanised

Pamiętaj, że nie musisz być posiadaczem ogrodu - mniejsza, niższa wersja będzie doskonale wyglądać na przykład na Twoim balkonie w zatłoczonym mieście, w pomieszczeniu gospodarczym, także w korytarzu..Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 5 - 8 tygodni. Jeśli masz pytania o ten produkt lub chciałbyś byśmy wycenili dla Ciebie inną kompozycję z galwanizowanej stali napisz do nas na info@designzoo.pl 

Szczegóły produktu
100 cm
58 cm
30 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: