Palissade Cone Table, Anthracite średnica 70 cm

HAY

Palissade Cone Table, Anthracite średnica 70 cm
  • Palissade Cone Table, Anthracite średnica 70 cm
  • Palissade Cone Table, Anthracite średnica 70 cm
HAY - Palissade Cone Table, Anthracite średnica 70 cm - Outlet - ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach
HAY - Palissade Cone Table, Anthracite średnica 70 cm - Outlet - ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach HAY - Palissade Cone Table, Anthracite średnica 70 cm - Outlet - ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach
Cena
1 700,00 zł
1 445,00 zł Brutto -15%
Ostatnie sztuki w magazynie Sztuk

Opis

Stolik Palissade Cone Table marki HAY w kolorze Anthracit o rozmiarach:

  • wysokość: 74 cm
  • średnica: 70 cm

Stolik Palissade Cone Table marki HAY to element kultowej kolekcji mebli ogrodowych. Świetnie nada się do ogrodu, na tarasy lub balkony. Meble ogrodowe Palissade są uniwersalne, zaprojektowane z myślą o różnorodnych środowiskach: kawiarniach, restauracjach, ogrodach, tarasach i balkonach.

Stolik Palissade Cone Table wykonany jest ze stali malowanej proszkowo.

Skandynawskie meble ogrodowe Palissade składają się z 13 różnych elementów – stołków, ław, krzeseł, stołów, leżaków i sof – wszystkie spójne graficznie i posiadające te same cechy: są mocne, ale bez wrażenia nieporęczności i eleganckie, ale bez nadmiernej delikatności.

Meble ogrodowe Palissade zaprojektowano tak, by łączyły zasadę symetrycznej geometrii. Są synonimem wizualnej prostoty i elegancji. Niezwykle wytrzymałe. Elementy kolekcji można dowolnie łączyć i zestawiać, w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć oraz, rzecz jasna, ilości miejsca, którym dysponujemy.

Palissade Cone Table oraz pozostałe meble z tej kolekcji zaprojektowane są tak, by bez trudu zintegrować się z naturalnym krajobrazem lub otoczeniem miejskim. To meble na lata, które z upływem czasu staną się jeszcze piękniejsze.

Produkt dostępny na magazynie

Szczegóły produktu
1058131009000
1
74 cm
70 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: