Skandynawskie plakaty

Niezależnie od tego, czy są barwne, czy monochromatyczne, zawsze przyciągają uwagę. Zaskakują swoją formą, czasem minimalistyczne, a czasem pełne treści. Bawią, skłaniają do refleksji, są piękne i niezwykłe. Plakaty skandynawskie, które mamy w naszej kolekcji nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie.

Nie jest tajemnicą, że dopełnieniem wystroju wnętrza – czy to domowego, czy kawiarni, czy biura, czy gabinetu lekarskiego, jest zawieszenie „czegoś na ścianie”. Mogą to być kalendarze, zdjęcia, półki, kwiaty. Mogą. My jednak proponujemy coś innego. Coś unikatowego. Skandynawskie plakaty, które nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Oryginalne plakaty skandynawskie

Plakaty skandynawskie są niezwykle różnorodne. Poruszają wiele tematów i ujmują je w wyjątkowy sposób. Mogą wisieć pojedynczo, jeden obok drugiego lub w grupie – tworząc fenomenalne i jedyne w swoim rodzaju kompozycje. Możecie mieszać tematy lub trzymać się jednej kolekcji. Wszystko zależy od efektu, jaki chcecie uzyskać.

W naszej ofercie znajdziesz skandynawskie plakaty wielu marek – od wielobarwnych reprodukcji Galerie Maeght, przez minimalistyczne i bardzo sensualne propozycje Kongstad Studio, po geometryczne dzieła BYCDESIGN.S.

Odnajdziesz tu także kolekcje plakatów Incado, w tym słynne już wydruki modeli molekularnych, całe serie plakatów produkcji Hein Studio – młodej marki, która szturmem zdobywa międzynarodowe uznanie, a także zachwycające plakaty botaniczne od Hagedornhagen.

Modne plakaty skandynawskie

Posiadamy także plakaty skandynawskie duńskiej marki Paper Collective – zarówno kolekcje geometryczne, jak i martwe natury, propozycje pełne kolorów, czy też dynamiczne portrety kobiece. Znajdziecie tu także wyjątkową kolekcję Floating leaves, która powstała w efekcie współpracy trzech znanych duńskich firm projektujących: Moebe, Paper Collective i Norm Architects.

Przy wyborze plakatów warto zastanowić się, gdzie mają zawisnąć, ile mamy na nie wolnego miejsca i czy ta dekoracja dotyczy jednej czy wielu ścian. Przy bardzo wzorzystych, mocno kolorowych plakatach zalecamy mniejsze wymiary prac.

Taki plakat może grać główną rolę w pomieszczeniu. Jeśli wybieramy prace bardziej stonowane, z powodzeniem można połączyć kilka serii i różne rozmiary. Elementem łączącym może być temat, sposób prezentacji, geometryczne formy lub kolor.

Ładne plakaty

Najważniejsze jest to, byście dobrze czuli się patrząc na swoją kolekcję! Skandynawskie plakaty sprzedajemy w ramkach lub zwinięte w tubach do samodzielnej oprawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą.

Plakaty Skandynawskie

Plakaty Skandynawskie

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 411 pozycji

BESTSELLERY