Wyszukaj

Plakaty fotograficzne

Przeciwwagę dla dzieł abstrakcyjnych w kolekcji naszych wzorów są plakaty fotograficzne. To zarówno dzieła barwne, jak i monochromatyczne. Często minimalistyczne, zaskakują swoją formą i choć wiernie odzwierciedlają rzeczywistość, robią to jednocześnie w nietuzinkowy sposób. Takie są plakaty foto.

Plakaty ze zdjęciami

Idealnie wykorzystują technikę, jaką jest fotografia. Plakaty te przedstawiają często martwą naturę, jak choćby wzory marki Paper Collective, ale nie tylko. Wśród naszych propozycji znajdziecie także fotograficzne plakaty z wykorzystaniem zdjęć kosmosu, jak w przypadku kolekcji NASA.

Plakaty foto

Realistyczne ujęcia coraz częściej sprawdzają się jako plakaty. Fotografia jest przecież piękną sztuką i często stawiana jest na równi z malarstwem. Na uwagę zasługuje na przykład seria Ocean marki Hein Studio, która w piękny i nietuzinkowy sposób ukazuje ocean – natura jest jedną z największych inspiracji autorki, Rebecci Hein.

Fotografia - plakaty

Te dzieła idealnie sprawdzą się we wnętrzach prywatnych, ale także publicznych. Zachęcamy do tworzenia kompozycji mieszanych – plakaty ze zdjęciami w połączeniu z dziełami abstrakcyjnymi jeszcze bardziej działają na wyobraźnię, a taka różnorodność często jest wręcz pożądana.

Fotografia

Fotografia

BESTSELLERY