Jeśli tak jak my kochasz design w najlepszym możliwym wydaniu, uwielbiasz otaczać się pięknymi przedmiotami i marzysz o pracy w inspirującej przestrzeni – designzoo to miejsce dla Ciebie!

Tu pobudzamy kreatywność, dajemy przestrzeń do twórczego działania i zarażamy miłością do duńskiego wzornictwa. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy to miejsce w zgodzie z filozofią hygge. Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie – opowiedz nam o sobie!

Swoje zgłoszenie wyślij na adres e-mail: karolina@designzoo.pl

W tym momencie poszukujemy:

Marketing i PR Manager

Zakres zadań:

·        Współtworzenie strategii marketingowych, wyznaczanie kierunku rozwoju marki

·        Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google ADS, Facebook ADS

·        Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii retargetingowych

·        Tworzenie i prowadzenie kampanii mailingowych

·        Koordynacja działań promocyjnych, dbanie o spójność komunikacji marki

·        Monitorowanie i analizę działań konkurencji

·        Copywriting – tworzenie tekstów pod kątem SEO

·        Systematyczne prowadzenie profili firmowych

·        Budowanie relacji z klientami poprzez działania w Social Mediach: Facebook, Instagram, Pinterest

·        Przygotowanie analiz i raportów podsumowujących prowadzone działania

·        Organizacja eventów firmowych: dzień otwarty sklepu, wydarzenia okolicznościowe

Oczekiwania:

·        Doświadczenie w pracy z Google Analytics, Facebook Piksel, ustawienie konwersji

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·        Umiejętność tworzenia kampanii w Google Ads, Facebook Ads, Instagram

·        Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność

·        Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań

·        Ścisła współpraca z działem sprzedaży designzoo

Co oferujemy:

·        Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

·        Elastyczny czas pracy

·        Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

·        Pracę w zgranym zespole

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Niezbędne narzędzia do pracy

·        Pracę na pół lub cały etat

Administrator sklepu internetowego / Web developer

·        Tworzenie, aktualizowanie i administrowanie stron www w Presta i Shopify, rozwój oraz implementacja nowych rozwiązań

·        Implementacje narzędzi wykorzystywanych w e-commerce

·        Integracja systemów w Subiekcie

·        Dodawanie produktów, aktualizowanie cennika i oferty sklepu

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·        Znajomość Presta, Shopify, mile widziana znajomość Subiekta

·        Znajomość języka HTML, mile widziane: CSS 3

·        Zmysł estetyczny, dbałość o szczegóły, a także mile widziana znajomość UX design i UI design

·        Ścisła współpraca z działami marketingu i sprzedaży designzoo

·        Mile widziana znajomość Adobe Creative Cloud (m.in. Photoshop, Illustrator)