Norr magazine holder

SKAGERAK

Norr magazine holder
  • Norr magazine holder
  • Norr magazine holder
  • Norr magazine holder
  • Norr magazine holder
Norr magazine holder - Regały Skandynawskie
Norr magazine holder - Regały Skandynawskie Norr magazine holder - Regały Skandynawskie Norr magazine holder - Regały Skandynawskie Norr magazine holder - Regały Skandynawskie
Cena
899,00 zł Brutto
Rozmiar
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Norr magazine holder - to kompozycja wykonana z naturalnego, dziewiczego drewna dębowego i skóry. Jest to półka - uchwyt na gazety, czasopisma, katalogi, a nawet książki. Norr magazine holder to nie tylko praktyczna półka ale także ozdoba wnętrza. Produkt nadaje się do wnętrza domowego na przedpokój, do domowego biura, pokoju dziecka. Z powodzeniem sprawdzi się także w kawiarni, poczekalni, czy wspólnej przestrzeni do pracy. 

Produkująca półkę duńska marka Skagerak bardzo dba o środowisko i zrównoważony rozwój. Drewno dębowe do produkcji Norr magazine holder pochodzi z europejskich lasów w 100% certyfikowanych dokumentem FSC. Produkt jest zupełnie naturalny, bez wykończenia. Można go samodzielnie zabezpieczyć, np. woskiem lub olejem do drewna. Prosimy pamiętać, że po zaimpregnowaniu drewno zmieni delikatnie kolor. Skórzany uchwyt jest produktem naturalnym i do jego czyszczenia należy używać tylko preparatów przeznaczonych do czyszczenia skór. 


Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania do 3 tygodni. Zapewnimy darmową dostawę.

Szczegóły produktu
S1930249
35 cm
75 cm lub 120 cm
10 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: