Planner Shelving MC500

Fritz Hansen

Planner Shelving MC500
  • Planner Shelving MC500
  • Planner Shelving MC500
  • Planner Shelving MC500
  • Planner Shelving MC500
  • Planner Shelving MC500
  • Planner Shelving MC500
  • Planner Shelving MC500
Fritz Hansen - Planner Shelving MC500 - Regały Skandynawskie
Fritz Hansen - Planner Shelving MC500 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC500 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC500 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC500 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC500 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC500 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC500 - Regały Skandynawskie
Cena
5 100,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Regał Planner Shelving to bardzo efektowny, ale jednocześnie minimalistyczny projekt, który z pewnością doda przestrzeni charakteru, ale także znacznie ją uporządkuje. Planner Shelving zawdzięcza swoją nazwę funkcjonalności, jaką jest kształtowanie projektu pomieszczenia.

Regał Planner to projekt Paula McCobba, często określanego jako pioniera współczesnego wzornictwa. Amerykański projektant zmarł w 1969 roku, do samego końca tworzył udane linie mebli, w tym także serię Planner. Jego kreacje wypełniły domy na całym świecie, zachwycając wysoką jakością wykonania.

Planner Shelving łączy w sobie jego charakterystyczną estetykę graficzną z elegancką ekspresją. Projekt ten dostępny jest w trzech wersjach, z których każda ma różne wysokości i konfiguracje. To praktyczne rozwiązanie, które można więc z powodzeniem dopasować do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości czy przeznaczenia. Doskonale sprawdzi się w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Może służyć jako regał na książki, ekspozycja ulubionych przedmiotów, a nawet jako ścianka działowa. 

Prace Paula McCobba odzwierciedlają jego pragmatyczny i perfekcjonistyczny charakter. Smukłe, graficzne linie, prostota formy i lekkość projektu to znaki szczególne Planner Shelving. Projekt skupia się na prostocie i funkcjonalności i zachwyca czystością formy. Ręcznie spawane i delikatnie zaokrąglane połączenia łagodzą ogólny wyraz. Półki wykonane są z forniru dębowego, fazowane na krawędziach, by idealnie pasować do ramy. To jeden z wielu małych, ale znaczących szczegółów.

Szczegóły produktu
FHMC500
84.4 cm
120.7 cm
38.1 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: