Planner Shelving MC520

Fritz Hansen

Planner Shelving MC520
  • Planner Shelving MC520
  • Planner Shelving MC520
  • Planner Shelving MC520
  • Planner Shelving MC520
  • Planner Shelving MC520
  • Planner Shelving MC520
Fritz Hansen - Planner Shelving MC520 - Regały Skandynawskie
Fritz Hansen - Planner Shelving MC520 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC520 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC520 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC520 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC520 - Regały Skandynawskie Fritz Hansen - Planner Shelving MC520 - Regały Skandynawskie
Cena
7 680,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Regał Planner to projekt Paula McCobba, często określanego jako pioniera współczesnego wzornictwa. Amerykański projektant zmarł w 1969 roku, do samego końca tworzył udane linie mebli, w tym także serię Planner. Jego kreacje wypełniły domy na całym świecie, zachwycając wysoką jakością wykonania.

Prace Paula McCobba odzwierciedlają jego pragmatyczny i perfekcjonistyczny charakter. Smukłe, graficzne linie, prostota formy i lekkość projektu to znaki szczególne Planner Shelving. Projekt skupia się na prostocie i funkcjonalności i zachwyca czystością formy. Ręcznie spawane i delikatnie zaokrąglane połączenia łagodzą ogólny wyraz. Półki wykonane są z forniru dębowego, fazowane na krawędziach, by idealnie pasować do ramy. To jeden z wielu małych, ale znaczących szczegółów. Ukośne pręty zapewniają dodatkowe wsparcie, a także w interesujący sposób uatrakcyjnia projekt wizualnie.

Regał Planner Shelving to bardzo efektowny, ale jednocześnie minimalistyczny projekt, który z pewnością doda przestrzeni charakteru, ale także znacznie ją uporządkuje. Planner Shelving zawdzięcza swoją nazwę funkcjonalności, jaką jest kształtowanie projektu pomieszczenia.

Planner Shelving łączy w sobie jego charakterystyczną estetykę graficzną z elegancką ekspresją. Projekt ten dostępny jest w trzech wersjach, z których każda ma różne wysokości i konfiguracje. To praktyczne rozwiązanie, które można więc z powodzeniem dopasować do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości czy przeznaczenia. Doskonale sprawdzi się w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Może służyć jako regał na książki, ekspozycja ulubionych przedmiotów, a nawet jako ścianka działowa. 

Szczegóły produktu
FHMC520
165 cm
120.7 cm
38.1 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: